Xbox Series S|X tema

ne brini, i da nas vidi mogao bi da koristis ARS vaulutu i store. dosta amera i ovih iz bogatih zemalja koriste taj isti loophole. zato su i onemogucili giftanje iirc

1 Like

Teško, velika većina ne može da koristi to, evo mogu da potvrde ovi odbegli iz Srbije da im ne rade EU kartice.

Ameri su uzimali igre, tako što su plaćali ljudima iz trećih država sveta da im kupuju i šalju giftove, i zato je Microsoft to ukinuo.

3 Likes

Istina, ja sa luksemburg karticom ne mogu, ali sa srpskom inteza mpgu da kupujem.

3 Likes

Pojeo kilogram orea i kad budeš hteo da uneseš kod :“Ooops, something went wrong.” :joy:

Nego bre nek se mane oni nas :joy: Mnogo nešto obleću oko Srbistana odjednom, te za akviziciju kao naše mišljenje je bitno, pa nam Oreo kodove šalju… Nemoj slučajno Store da nam uvedu, prodajem xbox :joy:

1 Like

1 Like

Mozes, promenis region na xboxu na spaniju, reedem code i vratis na us odma :smiley:

A post was split to a new topic: Rumor: Xbox: Developer_Direct / kraj januara

Je li to Argentinska verzija? :grin:

Narednih 3 godina ces je igrati. Top :grin:

1 Like

Ja sam siguran da nikada necu zavrsiti. Ni osnovnu igru nisam jos…

2 Likes

Ja stao na 50 sati i jos ne nastavljam :grin:

GOTY korpa :grin:

2 Likes

Izgleda niko nije rekao spancima da celu korpu za 1e mesecno mogu da igraju.

S moze u belu tehniku

Ove cene na led displeju su kul fora.

Oculus skoro pa više prostora zauzima od Xboxa. Toliko o tome da je VR mrtav :grin:

Izgleda da u nekom trenutku dobijamo Gears Collection (slično kao MCC).

2 Likes

info? nisam nigde video to? pretrazih pola redita sada.

Uh ta treca slika me u dusu pogodila. :grinning:

Quest 2 je prodat inace u vise od 10 miliona primeraka. I to su stare brojke.

Pa ne bas, PS je i ovde neizmerno popularniji, ali MM i Saturn imaju svakako veci zeleni raf nego tih metar i zilet kod tebe. :grinning: Mozda bih cak rekao da se najvise crveno zbog switcha. Ali retko posecujem licno prodavnice nemam najaktuelniju sliku.

3 Likes