Xbox Series S|X tema

Nadam se da je neki od njih Steam-Switch verzija

1 Like

Na Arg odradiš preorder za 1800 din i ćao :joy:

Ima Slobo poentu tu, Sony i jeste konzola za pirateriju zato i jeste toliko prodavana kao konzola, sa obzirom na cifre prodatih PS4 i prodatih ekskluziva brojevi nisu ni približni.
Najbolja kombinacija koja postoji i koju sam naveo još davih dana, xbox-gamepass=online,
sony-jailbreak za sve ostalo, ekskluzive SP i naravno od ostalih studija AAA SP naslovi …

1 Like

Argentina ne zeli moje prljave EU pare.
Trenutno ide kombinacija putanjom Deutschland → Luxemburg → Serbia → Argentina… ni karteli nam nisu ravni. :joy:

Jeff Goldblum

2 Likes

Sta treba da se pazari?

Ajme brukas se sa Argentinom :grin::grin:

Mozda Dead Space. Ali videcemo.

@iNikola pih, evo znojim se od sramote. :joy:

1 Like

pitanje je samo vremena kad će jailbreakovati i xbox. a i što bi radio pirateriju kad imaš gamepass

pretpostavljam da je jako dobra stvar na samoj konzoli, ja samo koristim cloud aspect passa na pcu

Ma samo legala. Cene i mogucnosti su takve da se ne isplati drugacije.

1 Like

Pa mislim da je bolje odrađen sistem na bazi win10 dok je Sony na bsd koji je open source pa samim tim je lakše mjenjati sistemske fajlove

Nemam vremena ni za kupljene igre plus one iz gamepass,nikad jeftinije nije bilo

5 Likes

Samo bahato, cemo potonemo svi kao Freestyler kad nam ukinu argentinu, uvedu full gamepass cenu i Sony odluci da nema vise gamesharinga. :grin:

3 Likes

Pa plaćao sam igre 2013te 50funti kad je novac bio skuplji nego sad pa se preživi,kupiš 3 igre za čitavu godinu i odigraš maksimalno a ovako samo skladištim naslove

3 Likes

full cena je 12e nije ni toliko strasno ali samo gazi po jeftinim cd keys i tim stvarima dok moze

1 Like

Kod nas sve kasni pa ocekujem i to za 20ak godina :grin:


@MladenVR jel ovo tvoje po krompirku i pleyci sam skonto

3 Likes

dobar su krompirko i Series S i PS5 :smiley:

Nikada nisam pitao jer je bas glupo, ali… zasto se zove krompirko? :man_shrugging:

Meni vise lici na

1 Like

Realno je najvise sporet. :slight_smile: