Xbox Series S|X tema

Realno, dash mi je bitan da nađem šta mi treba, sigurno se neću diviti wallpaperima ili animacijama. Neka bude i crno beli samo, da je brzo i smisleno/unifikovano.

2 Likes

Da budem iskren, iznenađen sam da mi se više sviđa sonijev UI, jer ovako izdaleka dok ga nisam posedovao mi xboxov delovao funkcionalnije. Međutim u praksi vidim da za mnogo stvari treba par klikova više nego na ps5. Čudno su to spakovali.

Sony je sa ps5 interfejsom uspeo em da lepše izgleda, em da stvari budu bolje raspoređene. Wallpaperi su mi tu najmanje bitni.

A ovaj redizajn iznad da su me na prepad pitali odakle je rekao bih pa sa sonija. Na prvi pogled ko preslikan.

3 Likes

+1 za sony UI. Treba xbox-u jedan restajling :slightly_smiling_face:

Wallpaper nije nebitan. Sjajna stvar je sto ti vise ne treba sistemski wallpaper ili theme, nego klikom na thumbnail izadje wallpaper iz igre i muzika. Ludacki dobro izgleda, cak i ako si totalni antigamer dobijes zelju da ukljucis.

Inace, nisam ja neki preterani fan Sony UI-a, dosta stvari je rastrkano, samo je bolji bio nego na Xboxu koji je nekako suvoparan. Xbox je pre puno godina bio veseo i razigran sa 3D avatarima, dok je na PS-u bio smor.

1 Like

I meni više odgovara UI koji je prikazan gore. Kad već ima opcija da se postavi wallpaper bio bi red da se isti i vidi, jelte?

Ovaj novi dash za sada izgleda poprilično loše, bukvalno su ukinuli pinovanje grupa i ubacili Store sa igrama iz Game Passa:

2 Likes

:green_heart:

4 Likes

Pa kad im sony dao PR poen na tanjiru, ko onomad MS njima oko pozajmljivanja igara… stvarno se kolo srece okrece stalno.

Citajuci onaj tekst sto sam okacio pre nekog vremena (sto @padawan nije mogao da zavrsi haha), zakljucak je da sony nije ni morao da digne cenu. As in, nije im gorelo pod nogama, a tajming nije mogao biti gori.

Auto-gol, iz mog ugla.

7 Likes
4 Likes

Šta mu je na toj majci? Nadam se da ne šalje tajne poruke o svom sledećem projektu, slice-of-life-harem-highschool-jrpg, day one na gamepassu.

Što je najtužnije, podbadam al probao bih.

Lets go partner!
Poruka za Phila, zato se tako kiselo smeška :grin:

1 Like

Majku mu, svi imaju ove bedževe na reverima, gde je naš XBR bedž i zašto ga još nemamo?

Pozdrav,moze li se svaki mesec praviti novi USA acc sa iste konzole i kupovati GPU za 1$ sa istom karticom i posle otkazivati pretplatu,posto i onako gpu sherujem na main acc?Hoce li se sjebati placanje direktno tom karticom na turkey storu?

1 Like

Moze, sto ne bi moglo. Ali ne moras bas svakog meseca. Napravis ko ja main + 4 i svakog meseca ce na nekom biti promocija :smiley:

3 Likes

Tih 4 acc su USA svi,ili imas arggentina,turkey,india,germany?

1 Like

Main US, ostali su na Argentinos Juniors. Tako da mi svaki mesec GP izadje 40 dinara :smiley:

3 Likes

@ph1beropt kako ti se čini

3 Likes

Verovatno je jako slican ovom sto ja imam. Jako su slicni, ni ne kontam gde je zapravo razlika.
Ili je ovaj React-r nova iteracija Recon kontrolera.

U svakom slucaju ja ih za te pare jako preporucujem. Mada je vise za ljude koji igraju za monitorom, ili im je xbox u relativnoj blizini, zato sto nije bezicni.

1 Like

Imam problem što se tiče igre Inquisitor Martyr. Pre 3 meseca je najavljen next gen update i čekao sam na njega kako bi započeo ovu igru. Bacim pogled u biblioteku i vidim da ima oznaku X/S. Sav srećan skinem igru i kada sam je pokrenuo igra izgleda kao sa debelog xbox one. Reko šta je ovo sunce ti jel ovo next gen update. Rezolucija, nema je kolko je očajna. Da stvar bude gora, krenem u potragu i vidim da nema ni jedan jedini članak niti gameplay video koji predstavlja taj next gen upgrade. Sve su to stare vesti od pre 3 meseca. Da li je moguće da je MS greškom integrisao Optimized for X/S?

Evo trailera kada je predstavljem taj update i ne izgleda ni približno.