Xbox Series S|X tema

Probaj ntsc disk u pal konzoli pa onda izguglaj

Mozes. S tim da ako ti je igra na usa moras da kupis dlc sa usa naloga. @SlobeX ja koliko znam nema toga odavno… sve moze svuda s tim da moras dlc-jeve da kupujes za isti region. Takodje save ne radi sa jednog regiona na drugi, sto je po meni glupost.

Series X je majka za save, regione i td… Poludeo sam kada sam ubacio disk u ps5 i nigde save-a, a zavrsio 50% igre :man_facepalming:t2:

2 Likes

Ubaci američku igru koju si igrao ranije sa evropskim nalogom i nastavi da igraš.Ubaci američki bd disk u evropski PS5 pa ga odgledaj.Ono polovično je to riješeno kod sony

Pal i Ntsc braaaate :rofl:

1 Like

:top: Probaj američki bd da pustiš da vidiš koliko je region free

Hvala za info,ne treba Google.Tehnički gledano sve su konzole zaključane na regije samo su neke manje a neke više

Ono što dolazi u Game Pass, znam samo da ponudi pre instal opciju nekih dve nedelje pre izlaska (za neke igre čak i ranije) i to mi iskoči na home stranici u nekom trenu. Za Plague Tale je još rano pa valjda zato nema ničega. Mada kad se ode na base game, mislim da tamo piše coming to Game Pass. Možda da imaju neki tab “Soon in game pass” ili slično. (mada možda i ima ali ja slabo obraćam pažnju :thinking:)

Ima Pre-Instal za A Plague Tale.

2 Likes


Ovako izgleda na PC-u.

1 Like

To je za nekog ko ima dial-up :joy:

2 Likes

Alal im vera :smile:

State of Decay 3 was formally announced over two years ago. At that time, developer Undead Labs said the game was still early in pre-production. However, five months ago, a report suggested that there were development troubles keeping the game still in pre-production, alongside issues of sexism.

2 Likes

Ne zelim zaista da ustedim par evra mesecno i podlegnem tom ludilu. Ako budu restrikcije, jbg…

1 Like

Prejadno je i mnogo se foliraju da su siromasni. Ne mogu vise to da podnesem.

1 Like

A što Sony ne štedi? Svemu nadješ zamerku! :rofl:

1 Like

Možda ne štedi, ali sa manje bakra se više greje a samim tim i greje životni prostor. Neka kaže neko posle da Japanci nisu razmišljali o predstojećoj zimi.

4 Likes

Ma gde moze toliko da potrosi toliku energiju u saving modu? Sad nadjoh da trosi 2w/h-znaci u danu potrosnja je 48w odnosno 1.5kw za mesec dana. Cini mi se da je kilovat negde oko 5-6 dinara. Kao negde sto sam procitao da gasim ruter pre spavanja!? Treba gasiti velike potrosače da bi ustedeli tipa Pink, happy…ma sve lokalne televizije jer ko to uopste gleda i samo trose struju.

4 Likes

Kad ovakve face budu odgovarale za sranja koja prave tada mozda i budem stedeo eto da drzava bolje prodje. A do tada samo tucem po struji, kao sto su i oni tukli po svemu do sada.

2 Likes