Xbox Series S|X tema

da ti posaljemo jedino iz Srbije :smiley:

1 Like

Majku mu pa zar ga ima u srbiji za normalnu cenu?

Nema drug,bacaju ti fore.Oko 700e se kreću

2 Likes

630€. Sta je 130€ preko. Pusti ti Slobu. Taj da moze sad bi Amigu igrao samo da tera kontru.SlobeS Avangarda stara. :grinning:

2 Likes

Top ja nalazim oko 660-700 mislim ovi koji imaju na stanju.Zar nije Xbox kontra na balkanu

Jeste. Jebiga pogledas recimo na Kp kod istog prodavca broj ljudi koji mu prate oglas za SX i za PS5. Uvek ce kod nas vise ljudi zeleti PS5 nego SX bez i da probaju SX.

630€ je korektna cena, sta znam.

1 Like

Šta pričaš ti druže? :rofl:

PS5 je em ružan, em teški plastikaner

2 Likes

To je odlično,kod nas preko Drine je ovaj raspon 1300km/660e

1 Like

Potpuno netačno. Izrada je na zavidnom nivou.

1 Like

Lozi vas Johnny la henta esta mui loca. Ne primajte se :joy:

Samo jedna igra zanimljiva spejsinvajders :wink:

Nisam ni ja verovao dok nisam uzeo, a uzeo ga čisto iz zezanja … Da vidim kakav je to džojstik od 150 evra u p.m :rofl:
I brate… Znači drugar isto kad je došao video kaže jbte džojstik izgleda tako dobro ono kao možeš ga nositi sa sobom :rofl:
Kao accessories, tipa sluške uz telefon :rofl:
E ovako poređenje, običan XSX džojstik ti dodje kao npr. Samsung telefon, srednje klase, ekran top, ali sve plastika i kad ga uzmeš u ruke to se baš oseti, koliko je “jeftino” izrađen…
A elite je kao, iPhone znači kad ga uzmes u ruke znas da je to to i izrada i težina i imaš osećaj koliko je tu uloženo da bi imao taj premium osećaj u rukama …

2 Likes

Pa premijum “filing” premijum cijena.Kao vagen i Audi

1 Like

Bas si objasnio kako treba. Bukvalno je takav osecaj. Slicno a opet toliko razlicito.

@stiveq skinem pecurke i samo zategnem palice do kraja , tako si rekao da je najbolje?

1 Like

Da na desno, meni tako ima najbolji osecaj, najprecizniji je, osetim otpor, pa je manja mogućnost da preteram kad upravljam.

1 Like

Ma da ovo sad je bukvalno kao mis na 16000DPI i speed do kraja :joy: ne smem da se okrenem odmah u 360 idem ako preteram :joy: i ova 3 moda mi nisu jasna ali otom potom :joy:

1 Like

Da ipak smo mi casual :grin:
Za ove pro ima podešavanja strašno, si ulazio u settings pa accessories pa na onu olovkicu pored slot 1, left stick right stick podešavanja :man_facepalming:
Brateeee sensitive curve, curve adjustment, calculation radials :man_facepalming:
Ja sam tu bukvalno izgubljen …

1 Like

A no no. Ne planiram tu ja da ulazim :grinning: posle moram restore na default :joy::joy:

1 Like

Ja sam ušao čisto da pogledam sta sve ima…
Kvantnu fiziku napraviše od džojstika :grin:

1 Like

To je pro. Sad mi sto smo casual jebeš ga. :slightly_smiling_face: samo bi to “curve” mozda čačkao cisto zbog naziva :joy::joy:

1 Like