Xbox rrod zastita?

E ovako , imam xenon xbox , rrodovao , uradjen x-clamp i sad opet radi. Malo sam istrazivao po netu i nesto sam smislio pa reko da podelim sa nekim ko ima iskustva da li da to radim. Prvo bi stavio umesto fabrickog hladnjak od falkon ploce za gpu , onda bi dodao po jedan kuler da izvlace i na cpu hladnjak i na gpu(onaj sto je sa strane). Fabricke kulere bi okrenuo da uduvavaju vazduh.Izbusio bi kuciste i tu stavio jos dva kulera da izvlace napolje. Po meni bi tako vazduh dobro cirkulisao i ne bi trebalo da se pregreva.

Original kuleri su projektovani za njega, i ne treba ih menjati, znaci samo dobru pastu za pocetak. Xclamp ne pomaze on uvija plocu kada se desi ponovo RROD nece joj biti spasa sa rebalingom zbog XCLAMP-a, Problem na Xenonu je sto ima kuglice kalaja bez olova pa nemaju dobru elasticnost.
Na JASPERU sam video uvijenu plocu jer su stavljali XCLAMP

a nesto ovako : Xbox-experts.com - Tutorial - Team HYBRID’s Ultimate X-Clamp Fix (RELEASED!)
?
to nebi trebalo da uvija plocu.

lockujte ovu temu , ja sam probao ovo , ali kad sam ukljucio xbox cuo se ko avion , i sve sam vratio kao sto je bilo fabricki.