Xbox One XBL Black Friday Deals - Od danas do sledećeg ponedeljka

Newegg je skup, ja posaljem sestri i ona mi procita kod ali cena je plati pa ces videti hell no.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Newegg ovo šalje digitalno, pa zato pitam da li može sa fake adresom kao amazon.

Kad ce Sunset, sutra? Paniram to i Horizon da uzmem, zna li se koliko para ce kostati, i ne znam sta ce biti jos od popusta?
Vredi li BF4 uzimati?

Bf 4 imas u ea access

Sent from my iPhone using Tapatalk

BF4 vredi svaki dinar.

Sunset vec sada moze da se nadje za 37.5 digtalno, horizon je pitanje da li ce biti jer mismim da nece dodavati vise naslova. Sutra je poslednji dan popusta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BF4 uzmi u ea access.

Moze objasnjenje koja je fora sada sa ovim ea ?
Nisam u toku…

Imaš jednogodišnju članarinu koja košta 30usd, ili mesec dana 5usd, i imaš valjda 5-6 igara koje možeš da skineš besplatno i igraš plus trial full igara od 6 sati, najčešće pre izlaska same igre.

BF4, PVZ, Madden 25, Peggle… ne sećam se koje su još igre u ponudi…

Uhm malo sam zbunjen, ako uzmem recimo bf4 preko ea na metar dana, sta se desava nakon tog perioda ?

Ako hoces da nastavis, uplati jos 5$. Ako ne, neces vise moci da igras. EA acces ti je rental service

nfs rivals i fifa 14, verujem da ce uskoro ubaciti i ufc jer cim neka igra bude na popustu oni je posle nekog vremena ubace, bar sam tako uocio do sada, videcemo za dalje. Uglavnom uplatite ovo necete pogresiti, jer i 10% popusta na sve EA kupovine ubuduce imate, to vredi mnogo vise od tih 5$ mesecno, plus sve ove igre.

Uplaticu sutra na karticu pa da pokusam da aktiviram ea access. Da vidim da li hoce da priFati ovu Intesinu obicnu platnu karticu.
Koju adresu da stavim iz US-a tamo sto trazi? Koja drzava je sigurna da sljaka (secam se da bese negde 5 nekih drzava koje mogu da iskoristim).

Ja sam stavio neku adresu iz aljaske i radi.

Dinarski racun na koj kartici samo?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Visa inspire karticu, od osnovnog racuna

imam je i ja, radi provereno :wink:

Od koliko sati krece cyber monday po nasem vremenu (za US store)?

6 ujutru?

Sent from my D6603 using Tapatalk

6 sati je razlike :slight_smile:

Nije odmah valjda. Mislim da je kod njih od oko 08:00 obično.