Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Ma svuda ima nekih promocija osim kod nas…

Ima i kod nas promocija, nemoj tako. Konzole koje se u svetu prodaju za 300$, kod nas su samo 499€ :joy:

1 Like

Više su… 62-65 000 dinara je dosta više od 499€… A da ne govorimo o cenama kada su konzole izašle, Xbox one sa kinektom, je koštao malo manje od 100 000 dinara :smiley:

U Banjaluci, u prodavnici je PS4 debeljko, sa jednim kontrolerom bio 500e pre nekih pola godine. Igre prodaju za tipa 60-80e i to tipa Uncharted 4 i The Last of Us i CoD BO3. Sramota

250e je djaba, ali ako mislis na konzolu nista posebno za S konzolu, cena kao i svugde… cak se nadje i jeftinije po oglasima na crnjaka…

Dobro za igre je istina. Evo ja bas sada razgovarao za XO X za 290e nov zapakiran bez igre…Sutra bi se trebao naci sa likom…Lik ga je kupio u svetskoj i prodaje ga ovde :slight_smile: .

Jedva cekam da vidim kako radi ta zverka na 10bitnom HDR TV-u, od kada sam kupio pro obicni x nisam palio, hjebeno je kada se covek nauci na 4K + HDR TV. Uzimam ga najvise radi Forze Hor 4, kaze mi frend da je grafika ludilo kaze da 10 bitni HDR kida na X-u, ima i Pro ali kaze za X da je puno bolji HDR i 4K, ima isti tv kao moj samo je moj zakrivljeni :slight_smile: .

E da kada sam kod cene da pitam doktora za jeftine stvari “Dr Mr” :slight_smile: @iKaran , da li se isplati novi zapakirani X sa garancijom za 290e, ali bez igre?

1 Like

Pa to bi trebalo da je ok cjena, iako iskreno ne znam kada sam zadnji put gledao cjene XBX. Po toj cjeni ces ga lako prodati ako budes prodavao, sada je samo pitanje da li ces ga ti igrati toliko da ti se isplati za te pare.

1 Like

Tacno si sve pogodio, hahaha…pre vise mi je i ps 4 a stari x debeljko skuplja prasinu.

Ma da verujem da cu uvek dobiti ulozeno, jer je stvarno cena smesna.

Ma mozda i nece, a i realno samo radi horizona 4 se isplati uzeti X…Plus imam slomljen palac pa sam na bolovanju jos sigurno neke 2 nedelje tamo do 20-og u mesecu, plus kao slag na tortu 6.12 moram na operaciju - bruh i onda opet na bolovanje minimalno mesec dana nako operacije…

[Microsoft Store] Player Unknown’s Battlegrounds and Pro Evolution Soccer 2019 for Xbox One (FREE)

PES 2019

PUBG

5 Likes

sta znaci ovo za “limited time”?
jel’ ovo trial ili ce samo kratko vreme moci da se “kupi” za dž?

What kind of sorcery is this?

Pojma nemam, ja sam na brzinu odradio i videcu veceras.

Posto pise “Play free for a limited time” verovatno je trial

Nije trial, cijele igre. Čovjek iz The Verge objavio na twitteru. :slight_smile:

Iju, zamalo jutros da kupim igru…mislim da bih prodao akaunt :joy:

6 Likes