Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Ok, ja sam ti rekao kako je kod mene, probaj sa telefonom tunnel bear aplikaciju i isto na telefonu xbox aplikaciju.

Ti se igraj jos dok mozes, posle ces malo teze :joy::rofl:.
Pricam iz iskustva.

2 Likes

Ladno sto god sam probao nisam mogao da aktiviram ajd ok ne bitno ne cu da se mucim vise.

Videcu da li cu je staviti na prodaju ili pokloniti nekome sa foruma , ali to tek sutra :smiley:

Biće jeftinih kodova :slight_smile: :smiley:

1 Like

Xbox One X Enhancement for Doom changed from “In Development” to “Coming Soon”

Free limited time

4 posts were split to a new topic: Games with Gold igre / April 2018

1 Like
1 Like

Da li postoji varijanta da se prate temperature procesora I grafike na one konzoli kao sto je bilo na 360 iz dasha?ide leto pa bih voleo da znam ako se ne hladi dovoljno

Ne brini se za hladjenje, sve je cool

3 Likes

Šuška se da je ovo za novi Rare IP na kom jedan od timova radi već 3-4 godine u predprodukciji. Inače Rare je u poslednjih 12 meseci skoro udvostručio broj zaposlenih.

1 Like

Postavljeno već neki dan

Zvuci dobro, ali koji je smisao ukoliko sama igra nije u 120fps?

1 Like

Isto kao i smisao 60 na igri koja je 30fps-a…

Nije isto, igre od 60fps postoje za konzole, dok sa 120fps ne.

Ne znam da li ima neki globalni benefit od veceg refresh rate-a ili se to ogranicava samo na rad u dashboard-u.

Možda je bolje da sistem podržava refresh rate samo displaya. Mnogi igraju na monitorima, valjda ima neki benefit.

2 Likes

I ja mislim da je to zbog monitora…

1 Like

Zaigrajte malo duže COD ili BF1 i sve će vam biti jasno zašto.
Što je manji refresh rate, odnosno hercaža, to kasnite za onima koji imaju veću. Nekada je to neprimetno, a nekada me lik spuca pre nego što izadjem iza ćoška, a na ponovljenom snimku se vidi da me je video davno pre nego što ću ja njega ugledati. Dodatno daje glatkiji prikaz, nešto poput true motion na novijim televizorima.

Sve u svemu, ako niste zagriženi FPS MP igrač ili se isključivo igrate na TV-u koji ovo ne može da podrži, ovo vam neće preterano značiti.

1 Like

Dobro je imati opciju, ma koliko bila korištena ili ne.

3 Likes