Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Možda ima vodeno hlađenje :grinning:

2 Likes

Ma standardna prica. Kanim se danima da otvorim svoj PS4. 5 godina i 9 meseci kako je imam. Ja mislim da onaj kuler duva kao mlaznjak cak i kada pokrenem Destroy All Humans. Ocekujem da nadjem od kafe preko koka kole i sta ti sve ne :man_facepalming:t2:

Nacice cebe preko hladnjaka i tonu prasine na samom kuleru. Ovo ostalo nece biti strasno. Plus obavezno uzmi neku kvalitetniju pastu.

Hocu, moram da mu odradim generalku. Zasluzio je :grinning:

Ekipa pomoc, napravio sam glupost i kupio EU kod za xbox live misleci da ce raditi (uvijek sam global prije kupovao) i ne da mi ga iskoristiti. Ako koristim VPN, hoce li to proci i koje su sanse da popijem ban za to? Pogotovo jer mislim jos uzeti 24 mjeseca livea i konvertirati u gamepass.

Račun je UK.

P.S. prosao redeem sa VPN, valjda ce biti ok

A post was split to a new topic: Xbox Game Pass sada ima 15M pretplatnika

Isprike svima, no danas me bas ide. Pri aktivaciji 12 mjeseci golda me je microsoft castio s dodatnim mjesecom. Nisam znao da je 36 mjeseci apsolutni limit i sad ne mogu iskoristiti poslijednji kod. Da li je tko kupovao live kodove sa cd-keys i cuvao ih za kasnije? Nije mi problem sacekati 2 mjeseca pa iskoristiti kod no strah me da mi ne kaze da je “istekao”.

Vrlo moguce da ce isteci, nemam bas dobra iskustba sa cuvanjem kodova.

I mene je strah, na internetu kszu da navodno samo “promotional” kodovi istječu, a 12 mjeseci je malo dugo za promociju, no opet🤔

Nemam dobra iskustva s ovim. Vrlo je moguće da za dva mjeseca taj se kod pokaže kao iskorišćen u međuvremenu.

VPN ce ti proci, ja sam kupovqo i nisam bio banovan.

Edit: i da mali savet svima. Kad reedemujete kod redeemujte ga na xbox.com i ostavi auto renew enabled, dace vam mesec dana gratis kao, i onda samo odmah iskljucite auto renew.

1 Like

To je mene i zeznulo, sad imam kod od 12 mjeseci koji ne mogu iskoristiti jer imam 26 mjeseca :grin:

Dakle nije bas pametno cekati s kodom…vrabac u ruci, golub na grani…:joy:

Kod na cd keys stize za 2 sekunde. Meni je na telefonu vec aktiviran tunnelbear i inkognito tab. Cim kod stigne odmah radim redeem na xbox nalogu i to je to. Nema čekanja :joy:

2 Likes

Pa možeš konvertovati tih 24 mjeseca, pa nakon toga redimovati tih posljednjih 12 mjeseci. Njih će ti pretvoriti u 4 mjeseca Ultimatea ali i to je bolje nego ništa.

Da, vjerojatno cu ubosti jos jedan od 6 mjeseci pa ovoga redeemati do 36 mjeseci

haha koji shitshow sada sa Series X/S Pre-Orderom.
Bukvalno ko najavljeni DDOS Attack. Svi sajtovi su down, ili u sekundi rasprodati.
Ovde kod mene: Amazon, Saturn, MediaMarkt, Microsoft Store, Cyberport, Expert, sve sam imao otvoreno i svi sajtovi prakticno ne funkcionisu…

Na kraju sam uspeo posle 25 minuta, F5 na MS Store da Pre-Orderujem… sve mi to sumnjivo, ali ovo ocigledno da ovak one funkcionise. Plus ko zna koliko su Botovi pokupili…

1 Like

Znaci isto kao i za PS… Botovi su ocigledno neka nova stvar, ne secam se da je ranije bio takav pakao sa preorderima.

Ali niko od nasih nije ni ponudio Xbox za pre order kao sto su to radili za PS5…

Ne znam da li su stvarno botovi, o tome se prica, ili je potraznja stvarno neverovatna. Bukvalno nemas sanse. Stiskas F5 , a na kraju kao kod NVidie, oda sa Coming Soon na Out of Stock. Nista bolje od Sony-a.

Pa logicno, ne mogu sajtovi da izdrze tu navalu saobracaja, samo da bude dovoljno primeraka za prvi talas preordera, ali bice jos dopune kolicina. Nisam bas siguran sta toliko kalkulisu sa kolicinama, bezveze je da neko ko je u fazonu shut up and take my money, ne dodje do svog primerka jer nije dovoljan broj puta pritusnuo F5.