XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

A post was split to a new topic: EA Access (X1) Free za sve XBL Gold Members, jun 12-22

Lol :smiley:

http://www.videogamer.com/xbox360/call_of_duty_black_ops/news/call_of_duty_black_ops_sales_jump_13_000_following_xbox_one_backward_compatibility_update.html

95.100 ljudi je trenutno online.
Sinoc je radilo sve lepo, ali danas kad ima ovoliko mnogo ljudi me non stop izbacuje sa live(u okviru igre, znaci na x360 dashu samo)… Valjda ce se smiriti malo za dan-dva :smiley:

Jel radi lepo i bez fps drop-ova ?

Identicno kao na 360. Bas savrseno.

1 Like

2 posts were split to a new topic: Halo 5 Forge dolazi na Win 10

Apparently, a bunch of EA game and a few non EA games are coming to BC next month!

EA:
Need for speed: hot pursuit
Dragon Age 2
Skate 2
Fight night Round 4
Burnout revenge

Non EA:
Fable anniversary
Crackdown 2

2 Likes

Auuu, Crackodown… Pa sto ne puste prvi dio u bc… :unamused:

Games with Gold za Jun:

Xbox one
Goat Simulator
The Crew

360
Super Meat Boy
XCom

3 Likes

Nije lose, nije lose…

Super Meat Boy, za mene druga najbolja arcade igra na 360-ci, posle Limbo-a.

Znam kome ce se Goat Simulator mnogo svideti…

Stvarno super ponuda, ma da sam sve igrao osim Goat Simulator-a, a to mi je zelja probati.

Jedno pitanje, do sada jos niti jednom nisam skinuo X360 igru na XO, dok igre za XO mi skine bez problema, a kada hocu skinuti X360 igru mi izbacuje:

““This purchase channel requires a billing account. Please add a valid payment instrument. You will not be charged for a free item””

E sada ne razumem, koliko sam razumeo trebao bi upisati podatke od kreditne kartice?
Inace cim bi kupio igru preko kartice odmah nakon kupovine obrisem podatke od kreditne.

Hvala.

Nabavio sam Goat Simulator za 360 kad je bila neka Skittles promocija, i nemam pojma šta je toliko interesantno u ovoj igri.

Ostalo mi deluje solidno. Naročito Super Meat Boy.

[quote=“daemonkiller92, post:1223, topic:9275, full:true”]
Naročito Super Meat Boy.
[/quote]Ja sam ga pre 3-4 dana igrao na PS4, deluje zanimljivo.

I jeste zanimljivo, dok ne dođeš do Dark World sekcija… Onda postaje mazohizam :smiley: I kad nabavim ovde SMB, imaću ga na svim platformama :smiley:

Da, stavis karticu i proci ce. Ne moras da brises, ja do sada nikad nisam imao problema u smislu nekih nepredvidjenih troskova, zloupotreba i slicno. Ako se ulogujes na acc na drugom kompu sa koga nisi nista pazario i pokusas, odmah stavlja lock, trazi sms potvrdu i slicno. Al dobro, ako te ne mrzi da brises i dodajes non stop, mozes i tako. :slight_smile:

1 Like

Hvala majstore jos jednom.

Sto se brisanja kartice tice uvek brisem podatke, ne samo sa Live-a, nego di god da nesto kupim, odmah brisem podatke od kartice, nije da se bojim nekih nepredvidjenih troskova, nego navika…

Dobra ponuda u odnosu na sadašnji mjesec

1 Like

Cudo niko ne pise o ovome :slight_smile:

Kako ne :slight_smile:

Rocket League Cross-Network Play dolazi danas na Xbox One / Steam

1 Like

Sony treba da se pokrije usima jer je The Crew AAA igra, a oni nisu dali AAA igru od kada se pojavio PS4 2013. Imam samo malu zamerku na odabir indie naslova jer je Goat Simulator totalno tasteless izbor. X360 me zaista ne zanima ali ideja da mozes igrati na XO preko Backward compatibility-ja cini sve ovo dosta interesantnijim…