Xbox One Live matchmaking

Daj uplatite ea access da igramo bf ko ljudi :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Lampard ja uvek kada probam u BF4 na tebe da join ujem pun je server. :slight_smile:

Veceras posle 10 ako je neko za kasno nocni bf4 ili fifu15 ja sam za.

Ja sutra imam ispit, tako da ću moći da se igram tek sutra uveče :/, ako budem uključio nešto to će biti na pola sata da se ohladim od knjige.

Imamo, samo umnjak još uvek nema xbox, a kada ga dobije, ne znam šta će pre igrati jer ga uzima u vreme Sunset Overdrive, Far Cry 4, AC:U, CoD AW itd itd :slight_smile:

Bas si popularan, punis servere sve zvoni :slight_smile: Inace ne nerviram se ja uopste u BF4, za to ne brini, nisam try hard (dobro ponekada). :smiley: Vidim ja tvoje klipove kako lezis u planinama i snajpujes XD Moze sutra, ja sam za. Opustene partije, vise radi druzenja.

:smiley: lose si ti to video :smiley:
Sad se zezamo, dok ne krene halo, onda igramo na rezultat :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da ali moramo naći server koji igra na normalnim mapama, tipa od Lancang Dam do Dawnbreaker-a jer su ostale mape (po mom mišljenju) ne tako dobro izbalansirane i umeju da frustriraju.

Ja se malo nerviram :frowning: ali kada se ne igra kao tim, ono kada svako švrlja na svoju stranu. A jedan dobar Squad može napraviti razliku, i to dosta veliku…

@ertan a bf4 da uplatite ti i loodacha ea acess da igramo. Mislim da nema zanimljivije igre tog tipa u drustvu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ima, Titanfall je mnogo bolji, jer je opšti haos i baš casual za****ncija igra. Za BF4 ti treba taktika i na svakom serveru je tu neko da bi pobedio.

Još bolji je Destiny, da se igraju trike-ovi na heroic lvl 28 ili Raid, od toga nema bolje coop iskustvo :slight_smile:

Titanfall smo igrali ja lark i ertan i kad je izasla igrali smo na x360 nesa, mirko sogor boza marko… Ali smori igra brzo u obe ture smo kratko igrali. A na PVZ je isto odlicna zabava! Sjajna igra. Pa ako imas to da probamo, mislim da je 40$

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hoce neko da se igramo nesto danas :)?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja cu moci tek kasnije uvece, samo ne znam sta. Tako osecam da sam se malo vecine trenutnih igara zasitio, ali sve ce se to popraviti u novembru. :slight_smile:

Pola igara nisam ni igrao kako treba, a neke nisam ni startovao :smiley: tako da se meni to nece desiti skoro :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pisacu ti ja tamo kasnije, kada budem bio online na XO, pa ako si raspolozen za bf ili fifu ili destiny ili sta ja znam, mozemo nesto igrati. :slight_smile:

Jep, bile su odlicne partije :smiley: Ali stvarno bi trebali da popunimo squad. Bilo bi mnogo lakse drzati C zastavu na Hainan. :slight_smile:

Da, jer smo se aterzin i ja sami borili sa njih 10-15 na C :smiley: bukvalno… Što je najveća fora počnemo da mi oduzimamo, ali onda goveda počnu da skaču sa krova i pregaze nas sa svih strana :smiley:

Tu sam posle 9…
Da kampujem i QS-ujem :smiley:

Hvala bogu toga nema ovde :smiley:

Ma na brdu nekom na railway ili na hainanu :smiley:

On-topic: ajde jos neko BF veceras, ima dosta na live video sam vas sta se krijete :slight_smile:

Još 14 dana

Ajde makar jos jedan :). Mozda ja nabavim premium do veceras :smiley: od milana.

Sent from my iPhone using Tapatalk