Xbox One [Kako dobiti refund od Microsoft-a za digitalnu igru]

Neki invoice mora da ti je stigao na mejl kada si kupio igru… To im posalji.

Cek ja mislio da uzmes igru koju nisi imao

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ti mislis da povratis pare za igru koju nisi kupio?

Je li se meni cini, ili si se ti zalio na igru koju nisi ni imao? If so, ti si car.

Hahah mislio sam da nprm kao kuoio sam preko amazona digital kode ali mi prijavljuje doyou own this app i kao oni mi posalju ponovo kod nesto slicno

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ako mu uspe, da idemo da refundiramo po ferarija? :smiley: Kazemo da smo imali zelju da kupimo ali nismo imali para :smiley: Pa da nam vrate pare :smiley:

Hehe zamisli nisu budale hehe

Hahaha jbg nisam razumeo

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ja kupio stan, nisu mi dali dobar kod!

Znaci ovo he tema kupis igricu predjes je i trazis refund hahha znaci jesu glupi

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ja imam unity sta treba da im trazim refund

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Hahahahaha :smiley: I to u centru Maroka :smiley:

postoji upustvo na prvoj strani. ALI IGRA MORA DA BUDE KUPLJENA. Ne moze kodovi… Nego da si kupio za one njihove poene… Ako si sa kartice, nece ti vratiti pare…

Zamisli kako bi bili glupi da im kazes da si kupio kod sa amazona i kod ne valja?

Ne nisam im to reko reko sam im da sam uzeo igricu alu disk nece da ucita oni mi rekli da vratim u prodavnicu gde sam uzeo a ja preko kupujem prodajemsta da im kazem

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Hahahahahahaha… Izvini ali ja moram da te pitam koliko ti imas godina?

15

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Jbg nisam svati temu

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

I hteo da pitam znam da nije ta tema ali da li postoji game sharing za xone ilibesto slicno

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Onda ti je oprosteno.

Trazicemo mi od Nikole da doradi temu. Da pojasni neke bitne stavke :smiley:

Obrisite ovu temu, ljudi bivaju banovani zbog nje, u svakom smislu :slight_smile:

  1. Ovo je treća tema u kojoj pitaš za sharing. Ako neko hoće da radi share sa tobom, javiće ti se na pm

  2. Koristi EDIT ako hoćeš nešto da dodaš postu, a ne da praviš dva ili tri posta zaredom bez prestanka. Ovo je forum, ne chat.

  3. Ajde lepo pročitaj šta piše na prvoj strani, u prvom postu, pa se onda javi ako imaš neko pitanje u vezi ove teme.

Sent from Despair Academy using Amala Network