Xbox ne vidi fles memoriju ?!

Jutros sam kupio fles memoriju od 32gb.Model je Transcend JF V30 32gb.Kad je prikljucim na komp sve lepo radi ali kad prikljucim na xbox on je ne vidi(ne prepoznaje).Isao sam na system settings pa na storage device i nise se ne desava ne vidi je.Imam 2 kingstonova flesa od 2 i 4gb i njih kad prikljucim xbox odma pokaze u storage device ali ovaj nece.Sta da radim i zasto nece ovaj fles da prepozna ?

Moguce je da Xbox ne podrzava tvoj USB. Probaj na kompu da formatiras USB na FAT32 pa onda ubaci u Xbox i pogledaj da li ce tada da ga pronadje.

Ni moj Transcend neće xbox da vidi, a nekoliko kingstona vidi normalno.

To sam probao i nece

Onda ga, najverovatnije, ne podrzava. Malo sam gledao po net-u, neke Transcend USB-ove od 16GB podrzava a neke ne. Sto se tvog modela od 32 GB tice, nazalost, nisam uspeo da nadjem bilo kakve informacije o radu na Xbox-u.

Sugavi transcend to ti je kad kupis najjeftinije i ocekujes sve super trebo sam uzeti kingston-a.

Poslednja poruka: http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/5927-podela-hard-diska.html

Probaj da formatiras sa tim programom u Fat32

daj link od programa

Ili Verbatim teška sigurica ja sam uzo jedan od 32 GB već je bio formatiran u Fat 32.

odredjene modele FLESH-a ne vidi XBOX360 pisano je odavno, ja imam transcedent ali manjih velicina i normalno ih vidi.

Koliko ja znam ne mozes na xbox fles veci od 16gb.

Ne može da koristi više od 16 GB na flešu, a može da priključi i fleš od 128 GB na xbox ako oće.

Yup, nije bitno dali je veci od 16gb moze biti i 500gb, Xbox ce formatirati 16gb kojih ce on moci koristiti.
Isto tako moze i na drugom portu(2 x 16gb).