Xbox mi polako riknjava

Danas kad sam igrao instalirani Mass Effect 2, zamrznuo mi se Xbox u sred igre, i ne radi ni jedna funkcija. Onda sam ga ugasio, i posle nekoliko sati opet pokusao. Kada sam izasao iz igre, tj. ono kad se izlazi, pa izmedju dashboarda i igre sto svicne ono crno za milisekund, tu mi se zamrzne igra, i nece dalje. Kada sam izbacio disk, pocelo je zeleno da svicka onaj prekidac u sredini (ne kao ono RROD, vec ono u srediste kruga), i DVD citac nije hteo da se zatvori.

Pa, da li riknjava?

Koju revizija ploče je u pitanju (ili kada si kupio Xbox)?
Ko ti je flashovao konzolu?

Verovatno ti crkava dvd drive…

Jedan deo mene govori mi da i moj Xbox dolazi ka svojim godinama (haha godine,pa nije proslo ni jedna godina od kako sam ga kupio).
Dogodi se da mi secka po neka igra ili cak u retkim dogadjajima igra mi skroz zamrzne,a onda nakon restartovanja konzole,taj problem je nevidljiv.
I onda stvar koja me je najvise uplasila je kad sam skinuo Battlefield bad company 2 Allstars verziju. Znaci igra je uzasno radila. Kad god bih pokupio oruzije zvuk bi nestao,konzola bi se skroz utisala,likovi nista ne radi i nemam nikakvo oruzije ali igra i dalje “nekako” radi i u toku je radnja. Isti taj problem bi bio i nakon zavrsene misije.
Hvala bogu da sam taj problem imao samo sa tom jednom igrom jer sam se jako bojao da mi konzola umire. Nakon sto sam instalirao onaj novi patch gde mogu da koristim Hard drive,instalirao sam igru da vidim da li ima razlike…I ima,igra je radila skroz bez greske…Ali nisam mogao da skinem zamisao da ce opet da mi rikne.

meni je joypad kada gubio bateriju iz tripovao konzolu nevidjeno pocela da trokira i mesa komande joya, a desilo mi se da ima flasku sa live kada testira da nikako ne iz testira i zamrzne posle par restarta proradilo je sve.

kakve sve ljudi nemaju probleme…

@aleksa94 - crkava ti drjav najverovatnije
@Purple4Stephen - Probaj da skines drugu verziju BF, ali sve se pribojavam da ces u skorijoj buducnosti hteti da upalis xbox i doziveces neprijatno iznenadjenje :frowning:
@m007P - Probaj da uradis resync joypada i konzole, formatiraj flasku,i uradi maintenance na HDD-u

evo ja imam klasicni e74 error na mom falconu periodicno vec godinu dana ali ne mogu da se pozalim otkako je delmagel odradio reballing i otkako sam umesto philipsa sa sj**anim laserom ubacio ispravnog samsunga, konzola radi ko jasper :smiley:

I jel’ moze npr. od Pekise da se kupi drugi flesovani ili moram da uradim, sta?

moze ali moras da iscitas DVD key iz starog pa upises u novi, posto je i to kodirano. ali, ako ti drajv rikne, nista od izcitavanja i nista od zamene…

koliko vidim ovde niko ne prodaje drajv-ove za xbox
koliko se secam aleska ima liteon-a mislim da je v7

probaj prenexa, nesto smo ja i on pricali oko zamene drajva pa mi je nudio nov

O akiris cestitam na unapredjenju :wink:
Kada bude bio riknuo, ako ne bude bilo nikakve vajde da se ubaci novi, verovatno cu uzeti novu konzolu :frowning:
Ironija je sto ovu imam od 20 Juna prosle godine :frowning:

mani se ponekad desi da za vreme igranja igre sacred2 sve krene da koci…ali se to desava kad na ekranu ima mnogo likova i borbi…ali ja to kontala da je zbog sranja od tv-a na kom igram jer je najobicniji CRT pa nemoze sve da svari…ili gresim

Moze biti i da ti igra pomalo baguje i da treba da se odradi update igre.
Recimo tako je i meni bilo sa NBA 2K10 onako igra baguje sve dok ne odem na XBL i ne odradim update igre.

Ko ga j.ebe…zavrsih tu igru…sad imam vece probleme…nemogu da igram nista novo

Off: Kako se updejtuje igra, posto jos nisam napravio live acc. Imam flesovanu konzolu i kolike su sanse da budem banovan ukoliko imam nestealthovanu igru i pokusam je updejtovati??? Ili to samo ima uticaja kod online igranja.

Resio sam problem su prazne baterije jer zalude konzolu, verovatno salju corupted signale kada su baterije prazne i konzola se iz baguje.
Hvala na savetu uradicemo i to :wink:

Kao sto kaze i FABRIZIO i meni je xbox pravio probleme zbog glupave zapucane igre NBA2K10 u to vreme sam samo igrao tu igru i malo malo pa se zakoci xbox- mislio sam sto posto dobijam rrod kad ono ustvari problem do igre. Proslo od tada vec pola godine i nikakvih problem :slight_smile:

Men’ se u NBA 2k10 desilo da dođe pauza između četvrtina,lopta ode kod onog čistača,a igrači stoje kod trenera i nikako se ne mogu pomjeriti! Prepo sam se,kontam do Xboxa dok ne vidih da i drugi imaju isti problem (a nije svakome crko Xbox i nije 2k10 otrovan)…