XBOX ili XBOX S?

Koja je razlika izmedju ove dve konzole, sem da je nova 40% manja? Da li uopšte ima smisla sada kupiti stariju verziju (može da se nadje za manje para)?

Odes na google i nadjes sve sto te zanima

One S je definitivno bolji izbor. Podrzava HDR, 4K sadrzaj, te igre koje imaju otkljucan framerate rade malo bolje.

Pa ako samo budemo citali sta sve ima na google mozemo da ugasimo ovaj forum. Posto tamo vec sve ima.
Ukratko ko ima XO bio bi blesav/lud da sada prodaje pa kupuje XOS
Realno ne nudi nista sem ako nemas neki ludilo 4K tv pa zelis malo da gledas u to.
Ali ni to nije realno 4K slika vec da kazem onako prostim jezikom “razvucena” HD slika na 4K
Tako da ako sada kupujes i nije neka razlika u ceni naravno da treba da gadjas S
Ali ako je znatna razlika nemoj bacati pare.
A za godinu dana izlazi stvarno konzola koja ce biti vredna kupovine.(barem po najavi)
Scorpio bi trebalo da gura pravih 4K.
Po meni cela ova generacija konzola je od prvog dana izlaska golo g.v.o.
Sto se i pokazalo kao tacno.

2 Likes

Da ali meni se cini da nema verzija S konzole sa 1TB memorije, iskreno, ne uzima mi se verzija sa samo 500GB, cuo sam da na takvu konzolu staje samo desetak igrica.

Ne vjerujem da ces desetak igara igrati u isto vrijeme, pa da moras da imas sve na hdd.
Istina bolje je uzeti 1tb umjesto 500gb. Ja na mom PS4 Slim od 500gb nisam imao problem da mi je falilo memorije.

Imas igre tipa po 100gb da su velike ali kupis eksterni hdd usb 3.0 i uzivas. Od 3tb sam vidjao negde za 7-8k i uzivas. Ja imam od 500gb konzolu i toliki eksterni pa mi je dosta…

Ja imam 1tb konzolu i milina mi je. Popunjeno 600gb a imam par igara koje sam presao i nisam obrisao