Xbox Elite 2 Core controller objavljen

1 Like

Ja imam neki osećaj delay-a kad koristim elite 2. Kad pomerim analog, tačno vidim kasniji odziv nego na običnom series x kontroleru. Navikao sam se vremenom, ali ne mogu da se otrgnem utisku da ima veći delay. Maknem analog u stranu i posmatram ekran i ima delay bar nekih pola sec. Sad sam se vratio na običan kontroler, ali tačno mi fali back pedals. Drugar ima V1 i kaže isto još od dana kada ga je kupio. A najbolje se primeti kada se pređe sa običnog na elite, pogotovo u apexu na primer. Čak i u forzi… Tako da bi neki magnetni nastavak za back pedals bilo super ali toga neće biti jer im se ne isplati, ljudi ne bi uzimali elite u toj meri.

1 Like

Proveri podesavanja mozda si tu cackao. Ima hrpa opcija. Bas sam ja dirao tamo nesto skoro i nije mi se svidelo pa sam vratio.

Nisam uopste cackao podesavanja, sve je na default osim sto sam stavio dva dugmeta da budu pozadi na one pedale. Drugar takodje nista nije cackao, imao sam i snimak koji mi je on slao i tacno se vidi mali delay. Nije to sad nesto ekstremno, ali sasvim dovoljno cim smo oboje uspeli da primetimo sami od sebe u startu.

Cudno. Kod mene nema problema. Nema kasnjenja nikakvog, sve je trenutno. Pokusajte da vratite na default kontroler.

8 Likes