Xbox Elite 2 Core controller objavljen

4 Likes

Kriza je. :smiley:

Ali dobro sto je jeftiniji, ne znam da li je neko zapravo koristio te zamenjive delove?

uff, ovaj grobarski je predobar :smiley:

2 Likes

image

A plavo crno bijeli to bi bilo top

Ne znam da li Elite moze da se odradi kroz MS onaj customize lab. Ta stvar je super.

1 Like

Izgleda da moze

2 Likes

Back pedals je prejaka stvar, pogotovo u pucačinama. Staviš skok ili sličnu komandu pozadi i onda skačeš i nišaniš u isto vreme bez da sklanjaš prste sa analoga. Ove ostale stvari, tipa onaj satelit kao d-pad ili druge analoge lično nisam koristio i to mi je sve stajalo na default setting. I ona stvar za trigere da se zaključaju na pola ili na trećinu je isto top.

2 Likes

Kakvih promena ima osim boje?

Pa video MS ove naše poslovođe na KP kako prodaju Elite kontrolere sa i bez dodataka pa rešili da licenciraju poduhvat poslovanja i to je to. :joy: Od Srbije do Tokija, nije to za džabe. Naše u vulkan da baciš i tamo bi ti ugalj prodali :joy:

3 Likes

Za mene odlična vijest ionako te dodatke osim duže palice za analog i ne koristim a već imam

1 Like

Poceo i preorder + free delivery …

Nemaš ti m…a za to :rofl:

u cemu je razlika na v2

Manja cena (bez dodataka). Kažu i bolji kvalitet izrade.

2 Likes

Jel ima dostave za Srbiju uopšte?

A sad vidim sliku gore.
Pa onda i nema poente, pola mi je posla u dugackom sticku i dugmicima pozadi

Apsolutno ne moze bolje od v1.

2 Likes

V1 neprevaziđeni

Ja nažalost nisam fan Elite kontrolera. Ne volim osećaj koji daju u ruci sa raznim pokretnim / zamenjivim delovima (pečurkica, pedale). Imam series 1 i series 2. Moj san je i dalje običan xbox kontroler sa ugradjenim pedalama.

Do tada, mogu ovaj da preporučim:

Negativno je što nije bezični i malo su bumperi visoki, ali da se naviknuti. Trenutno košta 35€ ( spuštena cena sa regularnih 50€). Za te pare nema greške.

1 Like