Xbox direkna kupovina sa microsoft?

Gledam cene sta pruzaju nasi a sta ovi i jednostavno gledanjem uocavam da ovi nasi deru sa cenom…

[h=1][SIZE=4]Xbox 360 250 GB -249.99 USD (184.64e)[/SIZE][/h]I odlucio sam da uzmem direkno sa njihovog sajta,e sad jel ko narucivao direkno?Postoji li kakav problem tako to…

postoji postoji problem od jedno 40% na tu cenu koju ces da platis ako porucis tako…

dakle 260 evra ce te kostati ta konzola, kad malo bolje pogledas cene kod nas su onda jos i nize… zaboravljas da ameri imaju sve cene izrazene BEZ POREZA, do duse tebe ne zanima njihov porez, ali nasa carina i porez ce ti biti jos 40% na tu cenu

druga stvar u Madjarskoj, u Nemackoj i u Svajcarskoj, na popustima ako naletis, isti taj xbox kosta 160 evra

Ili da kupi kod nas u Shopu “čistu” konzolu bez RGH i LT zahvata po ceni od 210€

Ja u Nemackoj uzeo za 159 Holiday Bundle. GameStop radnja.

kazem ja lepo ima za 160 ako naletis, do duse treba ici tamo heheh ili neko da donese i promuva na carini, resenje 2 je u shopu… opet dostaaaa nize cene nego po radnjama, ali bas dostaaaaaa

Ako hoces da kupis Xbox, onda zaboravi na te kombinacije u kojima mislis da ces proci za neke bas sitne pare. Najjednostavnije ti je ovde u shopu ako hoces novo, ili ako hoces polovno trazi po oglasima. Na te kombinacije za narucivanje zaboravi, osim ako bas nemas nekoga ko je uhodan

Ja sam svoj poslao Autobusom iz Damstadt-a, ako nekoga imas u Nemackoj najbolja opcija. Pogledaj trenutne cene na sajtu : PS3, Xbox 360, Wii, 3DS, PS Vita, PC Spiele, gebrauchte und neue Games günstig kaufen - GameStop.de: Power to the Players

Ja bih kupio ovde iz shopa,al problem je nema za CG,to jeste ima al autobusom i to je meni rizik treba da gatam oce li uzet za sebe ili ce meni donijet…

Kupi ovde i ne mlati se za 20e razlike. Ljudi su na forumu svaki dan i garantuju ti za nju + otkljucana vec. A siguran sam da neces da kupujes samo originale.

Procitaj bolje post xD

Nemogu da uzmem iz ovog shopa jer nemaju za CrnuGoru…slanje preko autobusa mi se neisplati treba da rizikujem oce li doc ili ne…

Ako imas nekog iz inostranstva uzmi preko njih.

Pa valjda kao i svaki pravi Crnogorac imas nekog u Beogradu :smiley: da ti donese. Nije preko sveta. Neko kada ide itd. Veruj mi sada da imam po nekome ja bih ti poslao. Naletece vec neko ko moze da ti ponese.

Takodje ni put do granice nije daleko, kao sto je pre receno moze da se preuzme na nekoj pre odredjenoj adresi. Predjes granicu sacekas paket i vratis se.

Imam samo jednog u srb bg prodaje kokice na kalemegdan zadnji put bio sam u bg 2006 ili 2007 nzm sad xD,a on nikad ne dolazi u CG.
Do granice 3h30min do 4h,ne bih posao zbog xboxa nema tih para

Onda ti preostaje da neko sa foruma pomogne, tj. da posaljes na njihovu adresu pa oni autobusom, ili postom sad je to vec na tebi. Ako bas ne mozes uzmi kod sebe u CG iako ces vise platiti.

Kako ide postom?Je li se placa postarina i da li bi moglo postom da se posalje,posto to nisu rekli…

Videcu danas/sutra cu da pogledam kroz grad …

Placas isto carinu i PDV, meni su na polovnu konzolu naplatili oko 40€ i to iz crne gore.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nemas ni jednog prijatelja koji je Direktor u Beogradu? Nisi ti Crnogorac 100% :smiley:
Sala na stranu, ti mozda ne znas nikoga ali Crna Gora nije velika a stvarno svako drugi ima nekoga ko ide tamo ovamo. Sacekaj malo i raspitaj se malo, prijatelj od prijatelja itd… Pogotovo sada idu praznici i brdo studenata ide kuci.

Bravo,sad se sjetih meni 2 sestre(ne rodjene) idu na faks u nis cu da se čujem sa njima xD

moze Lock ovde xD