XBOX dilema :)

Sve se može, kad se hoće :smiley:

Btw mnogo bolja opcija od samog ulaza na gamepadu… I da, ja sam imao phat sa dva dzojstika koji su imali ulaze od 3.5 mm, tkd ima svega, mada je meni ovaj adapter najbolja opcija

Uh, to izgleda prilicno uzasno, da budem iskren :smiley: Zar ti ne smeta prilikom igranja kada ga drzis u krilu?

Pokusaj i tastaturu da prikljucis na 3.5mm :joy:

Pa ne znam da li smijem da okacim ovdje, ali imas na “MPGH forum → marketplace” sve zivo sto ti treba… Kupovao sam za bitkoine:
-Netflix - 2$, trajao 7 mjeseci
-Spotify - 1.5$, traje dan danas
-par premium tutorial sajtova - dan danas rade bez problema…

Eto, nadam se da necu popiti ban kao kucu :slight_smile: Okacio bih i sliku gdje likovi prodaju Windows i Office licence za 5$, ali drugi put :joy:

4 Likes

Jel ima neki minimum koliko traje netflix?

Pa daju ti mjesec-dva garancije, ali uglavnom traje duze…

Dokle god ne ostavljas direktne linkove, ok je. Ovde ima i dosta tutorijala za piratske konzole.

Ja ipak imam moralnu dilemu jer su verovatno neki nalozi kupljeni sa ukradenim brojevima kartica.

Netflix sam aktivirao prvi mesec free trial, moze da se izvrti jos par kartica i naloga dok se ne potrose opcije za trial, ali iskreno, malo to smara, cak i u srbistanu (ili gde vec zivis). Najbolje bi bilo naci par ljudi, i da se deli pretplata od 12e… Moze da se napravi 4 profila, znaci na 4 dela da se podeli. Cela fora je u tome da imas gomilu zapocetih serija i filmova u okviru svog profila, pa ako menjas naloge, sve to ode u nepovrat. Nije strasno, ali smara. Ovako lepo gledas ko covek i posten gradjanin…

Pa da, cijenim da je vecina naloga sa kradenih kartica. Mada, imas na netu brda pokradenih baza podataka sa foruma, drustvenih mreza i slicnih stvari… i posto masu ljudi koristi istu kombinaciju user:pass za svaki login, braca iz Rusije rokaju to preko programa na fazon Rippera i slicno :joy:

Kupovati sve to naravno nije eticki, ali recimo nesto sto bi me na duze staze izaslo preko 400-500e na kraju me je izaslo 20e :slight_smile:

Plate su takve kakve su, standard je takav kakav je i sta da se radi…

2 Likes

Ne držim u krilu, laktovi su na rukohvatima stolice i tako iznad krila držim džoj… Tako sam navikao pa mi ne pravi problem…

Pa ne bi bilo lose :joy: