Xbox cita narezane igre kao DVD video i ne rade

evo ovako. Potrosio sam uprazno vise verbatimovih dual layer CDova i pratio sve moguce tutorijale za rezanje igara, medju kojima je poslednji i bio “Mega tutorijal” sa ovog foruma.
Svaki put mi se isto desilo, bez ijednog drugog rezultata.
Abgx ga lepo proveri, patchuje, jednu igru sam i uspesno manuelno patchovao, sve ok. Proces rezanja isto ok, sve fino. Medjutim! kada ubacim u xbox narezan cd sa igrom, on mi ga jednostavno procita kao dvd disc i ne pokrece nista sa njega.
Stvarno ne znam vise sta da radim niti gde gresim.

Xbox je crni slim, kupljen na havajima dakle NTSC ja pretpostavljam.
Dashboard 2.0.16203.0 - k:2.0.16203.0 (BK:2.0.1888.0)
ostale system informacije (nznm dal su bitne)

e:0505-f348-1225
x:e87c-cd76-128a-45d0
s:1a2e-06b0-98f3-1975
k:00.00.00:01:00.00.0000.00:000000000000

Ako bi neko mogo da mi da resenje mom problemu vecno bi mu bio zahvalan.

pa mora da bude flesovan XBOX da bi citao piratske igre, dakle da ima LT+ 3.0 id a rezes region free igre ili samo NTSC, a u ovom slucaju je ono prvo da ti nije flesovan

javi mi se na PM ako hoces da odraidmo flesovanje (ako moze naravno ima modela gde ne moze, ali ima i drugih resenja ne brini se)

Vrlo verovatno da ti nije fleshovan XBOX kada pusti play obavezno fali fleshovanje DVD drive- cipovanje kako ga nazivaju, LT+ 3.0.

Ako si zainteresovan mozes na PM ili mob

Da i ja potvrdim da ti xbox nije flesovan. Kad ga flesujes, pazi da skidas igre koje su Region Free (RF) ili NTSC, PAL nece raditi.

A za flesovanje se javi nekom od ove dvojice, ja ne radim :smiley:

i jos zavisno koji slim je u pitanju tako se i krecu cenu flshovanja , MFR-DATE igra kljucnu ulogu da li moze i kojom metodom.

Nije fleshovan nigde ne gresis, cta samo originale :slight_smile:

Pa bio sam ga nosio na cipovaje/modovanje kako god, i imam onaj freestyle homebrew kako god vec softver na njemu sto ga pokrece. Ubacio mi i jedno 20ak igara tip koji je to radio. Ili me za****?

Ako imas FSD (RGH/JTAG) ne igras preko diska, zato ti i nije flesovao :slight_smile:
Kad imas FSD instaliran onda igras sa hdd-a iskljucivo. Da te ne bi zbunjivao procitaj http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/4815-rgh-jtag-ili-lt-3-0-sta-je-za-mene.html
A za sve moguce tutorijale u vezi toga: JTAG/RGH podr

imas dvd koji ne moze a se flesuje ali zato sve resto pokreces sa hard diska, prebacuj igre preko fleske ne rezi nista, za tebe nije rezanje vec ovo drugo gde te aLx uputio :slight_smile:

pa citaj redom sve ces da naucis, u glavnom sve sto ti treba je tutorijal za prebacivanje igara

Da bi citao sa dvd mora da se hackuje dvd drive, chipovana je konzola uradjen RGH sa usb, hdd mozes da pokreces sve igre sto pozelis sa drive ne jer se radi naknadna modifikacija kod 16d5s drive-ova je oko 80€ evra dok je jeftinije uraditi rgh i citati sa internog, ext, usb flesha …
Kada chipujes konzolu ne chipuje se dvd drive on ima svoj sistem protekcije za citanje medium-a mora i LT cfw za drive da mu se ubace a to kod slima je zavisno od revizije ploce i dvd drive ide i cena.

Drive se odvojeno hackuje ako hoces da citas sa dvd-a.

Za greške kriviti Tapatalk 2