Xbox Black Friday Sale 2020

Znaci imamo Tursku i Argentinu za sada. Ajmo dalje ljudi :smiley:

1 Like

Čega se svega Srbin neće setiti :joy:

3 Likes

I Brazil je povoljan :grin:

Hoće neko neki share da probamo :grin:

Jedi li plaćao karticom ili gift card-om

Karticom, nikad ja u zivotu nisam koristio gift kartice na MS store, samo nase kartice i sve prolazi bez problema, nasao neku random adresu u Buenos Airesu i to je tooo

Hvala burazeru. Ja sam morao za PS4 sve preko gift kartica.

Ja napravio novi profil za mortal kombat, ulogovao se i automatski mi karticu registrovao, ali neće da prođe uplata. Region spominje

Pazi ja sam napravio novi billing adress, bukvalno sam registrovao karticu prilikom kupovine, znaci prvo sam imao Anchorage, Alaska billing adress, i location naravno, e sad otisao sam u podesavanja i promenio lokaciju na Argentinu i restartovao Xbox, cim se upalio otisao sam na store i video dal je promenio cene i naravno jeste, potom sam trazio sta da kupim i hteo da uzmem fazon Fallout GOTY cisto da probam dal ce stvarno po tim cenama da obracuna, ali kada sam video F1 za 6eur nisam mogao da odolim, uzeo to, i prilikom kupovine mi je trazio broj kartice, adresu, grad itd itd, znaci kao da registrujem novu karticu, odradio to i najnormalnije mi je prosla kartica, koristim Mastercard Gold debit iz Erste banke, a pre nje dok sam imao US nalog znaci pre nekih 2god koristio sam Raiffeisen Visa i Mastercard kartice i sve su bez problema prolazile, jedan od razloga sto sam uzeo Xbox, a ne PS4, jer mi ekskluzive nisu toliko bitne i vise volim gamepad na Xboxu :blush:

1 Like

ja danas isprobao karticu MC u turskom shopu, izmisljena adresa u Turskoj, radi bez problema

Uspeo sam posle kad sam se vratio na moj glavni nalog. Ne znam Å”to nije htelo sa tog trećeg naloga. Ne volim da verujem igre za primarni nalog. Uspeo sam na kraju i uzeo mortal kombat

Nemoj da menjate na Argentinu, jer je njihov kurs ARG pesosa previŔe nestabilan.
U januaru/februaru ove godine je bilo 62 ARG$=1ā‚¬ a sad je 100 ARG$=1ā‚¬.

Tamo je situacija bukvalno takva da u Buenos Airesu imate ljude koji na ulici stoje i viču cambio cambio, dolares euros pesosā€¦ Bukvano kurs im je kao dinar 90ih. Nikad ne znaÅ” kakav će sutra biti. Meni je drug argentinac menjao 1ā‚¬ za 77 pesosa ispod žita. (NE)Sreća pa sam sa balkana i to mi nije niÅ”ta čudno. A bilo je 62 zvanično, kad bi otiÅ”ao u menjačnicu. A pare isključivo menjate sa pasoÅ”em i u velikom broju menjačnica sa otiskom prsta. živa istina, i to traje 10-15 min da zameniÅ” 100ā‚¬.

Sve ovo sam vam pisao da se ne zajebavate zbog 500 din da stavljate Argentinu kao zemlju na microsoft nalogu. Jer će vam sad igra biti 3000, a možda vas u martu ista ta koÅ”ta 14.000 bukvalno.

EDIT: mada kada pogledam, možda stvarno bolje staviti sad Argentinu, a kad im kurs ojača u nekom trenutku, vratiti na US ili neku tako zemlju.

1 Like

Dok nisam vidio nick bio sam ubijeđen da ovaj post piÅ”e brat Fabrizioā€¦ :joy:

4 Likes

Pa nije samo on imao ribu iz juzne amerike :sunglasses:

3 Likes

Mislim da ću kupiti nekoliko igara na ARG storu, pa vratiti na US. Nadam se da se igre vezuju za nalog i neće nestati ili se zaključati kada se vratim na US.

Neće nestati kad se vratiÅ”. Sad sam gledao cene i kupio jednu igru za 60 dinara neki nickleodeon karting :joy:

Fifa 21 2000 dinara. Cyberpunk 2700 din.
A za 300-800 dinara ima da se bira bukvalno sve ima.

Moram gamertag da promenim u Blagoje Jovović.
Vidim ja biće migracije ko ā€˜45e u Argentinu.

4 Likes

Pih sto nema takvih mutljavina i na PS Store-u da odmah uzmem Cyber za te par ešŸ˜’

Place mi se sada. Nemam konzolu i ko zna kada ce stici, a na keca bih sada spiskao 150eura.

Za te pare bi ceo store kupio :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Moracu da odem kod drugara i uzmem preko njegovog One X-a na svoj nalog. Ili da ubedim da nesto uzme kod sebe, a podelimo. Pa nek igra dok se ja ne dokopam konzole