Xbox - Banja Luka / BiH

Zamolio bih sve clanove koji su iz Banja Luke ili nekog drugog grada u BiH da se jave ovdje pa da razmijenjujemo informacije i iskustva vezana za, svima nam drage, Xkutije :slight_smile:

Nemesis - Nikola iz Banja Luke

Ja sam iz Banja Luke. Imam Xbox 360 Arcade. Narucio sam ga prko ebay-a za 300 KM . Super je. Nov.Jedino ne znam gdje da ga flashujem , ako znas pomagaj. Nemam ni jednu igricu. Svi traze za fleshovanje 100 KM. Na youtube-u je sve objasnjeno. Ne znam sto traze toliko para. Kad skinem igricu s internet kako da je narezem. Imam SS Merger 1.5o , ali ne znam da patchujem igricu.
Ako imas bilo kakav odgovor pomagaj.

auuu to ti je sad problem. Big one. Elem, u BL nema niko “pouzdan” da to radi ili uopste ista oko xbox-a. najbolje bi ti bilo ako imas koga u Srbiji pa da odes tamo ili posaljes konzolu pa da se cujes s akirisom, pakisom, prenexom i drugim koji to rade. nemoj sam pokusavati jer ti treba onaj Sata konektor a to vjerujem da nemas. Uzmi oglase, ima neki lik iz BL “kao” prodaje xbox-ove, PS3 i PS2 - nazovi ga mislim da on radi flesovanje al odrace te a sad koliko je siguran nebih ti znao reci.

Izvini tek sad sam vidio post

Ja sam jos prosle godine flesovao konzolu u BL,kod Lemija(drzao je nekad igraonicu kod Hard Rocka).Covjek je odradio sve ok,u pitanju je bio Xbox 360 elite sa Lite On 74850c.Ovih se dana dogovaram s njim da mi ubaci lt+.

Znam. Odradio mi je flash covjek u Beogradu.Super radi, ali izasla nova zastita pa mora opet stavljat LT+.
Mpzda malo kasnije. Svakako ne bih igrao one tri igre 2.5 .

Ovo sam ja Stevo, samo imam novi profil na kojem pazim sta radim.
Moze li neko da mi se javi ko je iz Banjaluke, ko je zainteresovan za razmjenu igara.
Mislim na LA Noire, a ja ima nekih 15 igrica, koje su sasvim solidne.

gamertag: xxx DarGar xxx , Dario.

Nego, slobodno se javi Lemiu, covjek je 100god u poslu, nece te sjebati.

Hvala xxxDargarxxx , ali vec sam odradio fles u BG-u.
Zanima me da li bi ti mogao da mi posudis LA noire?

Stefan iz Banjaluke

nebi… nemam ga

Dobro, nema veze.

Ja sam Slobodan iz Bijeljine.Kupio sam flešovan xbox pa ne bih znao ko to ovdje radi a i pik mi je nepouzdan jedino imam sreću rodbinu u Srbiji pa kada bih radio fleš sigurno bi se sa nekim sa foruma dogovorio.Inače rrod popravlja sony&comp u Bijeljini i jedino za njih vam mogu nešto reći…Uskoro planiram da uzmem slim x360 nov i dvije,tri igre pa bi se rado sa nekim kasnije mijenjao za druge igre

Ima li jos clanova iz Banja Luke? Nije valjda samo 4 clana jbt

Nisam iz BL, ja sam iz jos jaceg grada, Gradiske! Pozdrav tebra, i da ti kazem da sam odradio onaj PS3, proces je kao da instaliras igru na PC. Samo vici Yes, yes :slight_smile:
Pozdrav Nemesis

hahahah drago mi je to cuti :smiley:

Ko nije bio u Gradisci ne moze ni da zamisli :smiley:

Evo da postavim originale za xbox 360 koje bih mijenjao za druge igre:
1.Call of Duty 4
2.Godfather 2
3.Mirrors edge
4.Dragon Age
5.Perfect dark zero
6.PGR 3
Ostale trenutno igram :wink:

Imam još dva pre-ordera ultimate edition za fifu 12 neotpakovana u originalnom pakovanju za xbox 360 i jedan za pc…

Evo i ja da se ovde prijavim. Iz Šipova sam. Imam xbox više od dvije godine. Meni sve što treba oko konzola odradi Lemi. Potreban mi je još samo ovaj novi LT+2.0 ali trenutno nemam prebijene. Negdje tamo u Decembru kad krene plata u novoj firmi. Mada bih mogao i na crtu jer kod Lemija pazarivam već 10 godina i ne bi bilo prvi put.
Još nikad nisam se kopčao na Live i jedino se u to malo razumijem ali znam da nije besplatno kao na PSN. Može li se tu bar upasti i razgledati ili i za to M otkida bodove? Čekam ovaj novi fleš pa da malo razgledam tu uslugu.

Bio sam kod lemija ali mi trazio za flash 120KM jer nemam key a da imam bilo bi 70KM!!! Nije reklama ali ja vadim key svaki put i kod mene je 50KM a to imas li key ili ne ne, igra mi ulogu jer ja vadim i volim biti 100% siguran.

Sto se tice Live-a ne mozes (mislim, mozes ali si flag-ovan) ici jer ces odmah popiti BAN. Razlog toga je sto Lemi koristi konzolu za napajanje i onda radit flash i na taj nacin flag-uje konzolu pa kad udjes na Live ceka te BAN. To je jedan od razloga zasto sam poceo da radim u Banja Luci. Nemam nista protiv covjeka, radi svoj posao odlicno i u gaming industriji je jako dugo ali mana mu je sto je jako skup i nema opreme za koju mislim da bi trebao imati ako se vec bavi time uveliko.

Kazem opet, nije reklama vec “savjet” za one koji idu ili planiraju upoznati cari Live-a jer je Xbox bez Live-a samo box (oni koji vise na Live-u potvrdice ovo) :slight_smile:

Prije 2 godine ja i 2 moja frenda pokušamo sami flešovati xbox. Pokušali par puta dok nismo vidili da na kraju za napon treba onaj CK nešto. Od silnog otvaranja masku sam skoro sjeb’o jer su otvarali nestručni ljudi. Poslije toga pokušam u BL kod nekog lika. Čitav dan ga čekam i na kraju kaže lik da se uopšte ne može flešovati i da moram kupiti novi xbox!? Da kao pun sam para a to je sitnica pa ću ga baciti i kupiti novi. Na kraju slučajno kontaktiram Lemija koji nije znao flešovati kad sam ga ranije pitao. Dao sam mu 120 km i riješio mi problem. Sada mi traži 80 km i nije problem jebo razliku, šta da kupujem originale. Ali sada ipak bi volio bar malo okušati na xbox live i nekako mi se ne sviđa ideja da ću odmah biti banovan iako me to stvarno ne bi puno pogodilo.
Znači kad budem imao lovu mogao bi mi ti flešovati za 50 km. Dođem ja u BL, dogovorimo se kada i ti to uradiš u toku dana. To bi bilo izvodljivo?

:emoticon-0100-smile

:emoticon-0100-smile