Xbox Argentinski nalog i ceo proces kupovine igara

cene ce ostati umanjenje, mada mozda dodje do nekog manjeg povecanja (osim ako studiji ne postanu greedy) valuta se menja u USD jer je pezos utisao u aut. umesto da igra bude 70 USD ti ces je platiti recimo 35 USD.
argentina i par latam zemalja sada prave jednu regiju, i isto tako ce biti sa turskom i middle east. cene hoce porasti i nece biti prejeftino ali i dalje nize nego western cene

Pa da su cene manje povoljne, tj mnogo vece u pezosima - rade korekcije povremeno i npr ono sto je kostalo 6.000 pezosa kosta preko noci 12.000…

Sve ovo za oko 700 din. Taman nista nisam od ovog igrao. Za FC6 se neckam. Ne znam da li valja?

Bas mi se igra SW Jedi Survivor, al mi preskupo preko TR u odnosu na ARG. Ajde ko ga ima, dajte odradimo share da ga predjem :upside_down_face:

1 Like

Primal je neki spin off sa nekim izmišljenim jezikom, ništa specijalno, malo bude zaniljivo što su praistorijska oružja i taj neki vremenski period koji i nije pokriven u gamingu ali u suštini prosečan ubi naslov, nit smrdi nit miriše.
6 s druge strane je ok, 5 nisam mogao da svarim, jedva do pola odigrao, ali priča iz 6 mi je bila ok skroz. Nije 3, to sigurno, ali opet to im je bio vrhunac, opet je nekako meni bolja od 4 i 5, ako ništa bar zbog tog nekog tropskog okruženja, meni više leglo nego 4 i 5

1 Like

Cek, zar Jedi: Fallen Order nije na Game Pass-u? :thinking:
A za Valhallu se spremi da ne igras nista narednih 6mes ako planiras da je predjes :smiling_face_with_tear: Ja sam odustao… igru kao da je pravio AI

Jeste u GP uz EA Play :smiley:

Ali mi se igra Survivor bas. Prelepo izgleda. Ajde ko ima dajte. Bem ti Visu.

Doće i on na GP ako se još malo strpiš. :slight_smile:

1 Like

Ljudi, kakva je situacija sa kupovinom na egipatskom storeu?

Vidim da imaju bas lepu cenu za CP77 sa ekspanzijom.

Gde njih nadje, brate… jos nisam cuo da neko iz egipta kupuje.

Nema sta da razmisljas uzmi lepo izracunaj na nekom online konvertoru koliko je u dinarima.

Prema Mastercard kursu ispada 2000din. Nemam pojma da li ima smisla koristiti taj konvertor… jos sam nov.

Ja koliko se sećam egipatski store za Xbox ne postoji, već je to neka šema za kupovinu igara preko Microsoft Store-a na PC-u, a znamo da na PC-u kupovine ne prolaze.

Plus je neka fora da ima naknadni tax.

1 Like

Tako je

Zbogom Argentina? :argentina: Juce bili izbori. :grinning:

Dobro, uzdamo se u Erdogana. A i nece to bas preko noci.

1 Like

Još ću da glasam za precednike u Argentini :joy: Kao stanovnik ulice Avenida Cordoba, imam potpuno pravo da podržim opoziciju u ovim sličaju. Idemo istviiiiič! :love_you_gesture::call_me_hand:

1 Like

Da li neko zna ima li razlike u kursu obične i kreditne kartice?
Pre neki dan kupovah običnom neke sitne igre na Argentini i tada je kurs bio onaj “bolji” - Mastercard-ov.
Danas sam uzeo L.A. Noire, isto Master ali kreditnom karticom i kurs je bio onaj zvanični, nepovoljniji po nas.

Mislim da si ti jedini kome je računat kurs 0.17, ako pričamo o tom kursu :grin:
Koja banka? :sweat_smile:

NLB je u pitanju, ali evo za dve kupovine dva kursa, pa se začudih. :thinking:

1 Like

Sad se razmisljam, znas da je skroz moguce da postoji razlika izmedju kreditne i debitne kartice :thinking: Kreditne kartice ugl imaju valutu Din/Eur, dok debitne vrse direktnu konverziju u Din… ako je ovo tacno i ako mozemo neko da proveri?

Jer ako debitna npr iz Rajfajzen koristi onaj nenormalan i za nas povoljan kurs, svi odmah u Rajfajzen :clown_face: