XBOX 360E - RGH ili LT?

Pozdrav svima
Dobio sam pre neki dan novu konzolu 360E, model 1538, MFR date 14.08.2014.
Koja mi je varijanta za chipovanje i da li uopste postoji?

Postoje obe varijante koje si naveo u naslovu, ali ces znati koja je za tebe kada odgovoris na prosto pitanje - da li zelis da dominantno igras singlplejer ili multiplejer igre? Imas ovde na forumu u rubrici za JTAG/RGH podrska ili pitanja temu koja se zove “RGH ili LT+, sta je za mene”, pa najbolje da je procitas. :slight_smile:

EDIT: Evo izvoli:
http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=4815 :slight_smile:

Procitao sam to, i moj izbor bi bio RGH…ali sam na par mesta cuo da moja verzija konzole ne moze da se cipuje, pa zato pitam koje su mi opcije.

Sve moze. To nije moglo mesec dana nakon sto se pojavila Winchester ploca, a onda su izbacili novu reviziju RGH cipa koja resava sve. Imas ovde na forumu proverene majstore, i nemas brige. :slight_smile:

Trenutno ti je najbolji izbor RGH zato sto dosta ljudi sada igra mp na novoj generaciji konzola , a live na x360 je prilicno mali po broju ljudi sada , a ovako kada odradis RGH mocices sve naslove da odigras bez rezanja i problema :slight_smile:

Odgovor koji sam dobio je da Corona moze, a Winchester ne.
Ne znam tacno koja je ploca kod mene, posto je datum u prelaznom periodu izmedju ove dve.

Na winchester nije moguce uraditi RGH samim time nije moguce uraditi fleshovanje dvd drive-a sa LT jer nemamo kljuc koji dobijemo sa ploce na verzijama drajva liteon 16d5s i hitachi slim.

Sent from my Sensation XL

Da naravno, ima par trikova bez otvaranja :slight_smile:

Sent from my Sensation XL

Uglavnom danas je los potez otici u prodavnicu i kupiti NOVU xbox 360 konzolu , osim ako zelite da igrate originale i ako imate viska para :smiley:

Nisam kupio, dobio sam
Da sam kupovao svakako ne bih dao 250e i opet bio primoran da kupujem originale…kad vec za 320 moze da se kupi nova generacija konzola :confused:
Enivej, poslao sam vec konzolu kod jednog od servisera sa ovog foruma, nadam se da ce moci nesto da uradi…ako ne moze ne znam sta cu sa njom.

Jesi li ustanovio na osnovu onog uputstva gore da li imas Coronu ili Winchester?
Takodje, molim te, obavesti nas ovde sta si uradio na kraju, jel bila moguca ikakva modifikacija? Mene mnogo zanima.

Jeste, corona v5 je u pitanju, posto smo se upoznali da winchester nije moguce hackovati nikako :slight_smile: ugradili smo RGH :slight_smile:

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Auuu kakve si srece imao , igraj sve sto nisi do sada :wink: