Xbox 360 Slim RGH se ne pali

Pozdrav,imam ovaj Xbox od juna meseca,i nekad mu je trebalo 5 minuta da se upali.
Jutros oko pola 3 sam hteo da igram GTA,ali konzola se nije upalila.Samo stoji zelen onaj krug za paljenje.Ne pojavljuje se nijedna od one 4 linije oko kruga.
Na dzojstiku se pojavljuju sve 4 i ‘trepcu’,ili se po 2 pale i gase.
Ako neko ima neki savet nek salje.
Inace je pre 2 dana potpuno normalno radila.

tipicno zaglupljivanje konzole

ugasi napajanje, cekaj jedno 2-3 minuta pa upali opet trebali bi da radi, znaci nikakav kvar nije, normalno

na gamepadu kad se vrte po 2 lampice znaci da je prazna baterija

Glitchuje tj zaglupila se. Kada palis RGH konzolu i nece da ucita ugasis sacekas malo tipa min i upali ili ko sto rece Studiovpc izvuci napajanje. Pali gasi brzo, mrcvarenje RGH kod vecine konzola samo ih zaglupe sa ucitavanjem i nekada im treba vise za ucitavanje. Mnogo konzola danas ima smetnje pa ometa RGH zato polako sa paljenjem i gasenjem i ucitavace uvek.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Hvala vam,radi konzola.

Te linije i plavo je xell upalio si je na eject… Tvoja konzola ucitava za medalju kada bi video aca ne bi verovao :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Nije to, znam sta je xell, palio sam je na dzojstik :smiley:
Onako kao neke glitchove je prikazivalo u tom logu prilikom palljenja, i tako zaglupi…
Slazem se, cak je i dosta brza od drugarovog debeljka jaspera… Ima kada je bukvalno palila iste sekunde kada sam pritisnuo dugme… Bas sam se iznenadio…
Btw, to nije moja konzola vise, otisla je pre jedno nedelju dana za 170e :smiley:

Hm to jos nisam video. nisi ti video mrcine i problematicne konzole :slight_smile: kosu sa glave da cupas :slight_smile:
To je rgh kada brzo ucitava nekada suvise brz za stvaran svet oko sebe :slight_smile: hehe