Xbox 360 slim putovanja i ostalo!

Da li se moze nesto dogoditi kutiji ako na primer idem na selo kod bake ili na moru ili tako gde da ga stavim da li da bude kod mene ili u gepeku??:doh::doh:

Ja ga stavim u ranac pa na ledja, a u pitanju je Phat konzola, tako da bi slim mogao sigurno u neku torbu od laptopa ili tako nesto, sa nekim kopcama da se ne bi pomeralo u transportu

Evo, na primer, kad ides kod bake, ti ga ponesi i stavi ga na neku ravnu podlogu i tu neka ti stoji. Bitno je samo da ga ne cimas, da ti ne pada i ostalo. Sad za gepek i ne znam bas, ako neko primeti da imas Xbox u gepeku i jos je Slim, neces se dobro provesti. :wink:

Samo ne drzi disk unutra dok ga pomeras, ostalo je ok ako je ne silujes pri transportu.

Ma jok sta mislis oni ih maze iz fabrike do magacina, od magacina do prodavnice ??? odgovor je ne.

Ubaci ga u original kutiju i nosi, naravno uzivaj, prikladna kutija za transport i sve j ok.

Kako god, ja ga cesto nosim do brata koji je tu blizu mene, samo ga spakujem u ranac, sa sve power brick-om, kablovima i 2 dzojpeda.
Isto tako ga pakujem kad ga ubacim u kola, i normalno, stavis u prtljaznik, pa neces ici na reli ili ulicne trke sa tim kolima, a i tako ako ga lepo postavis nece imati nikakve veze. :smiley:

da li mozda postoji mogucnost da ubacim xbox u auto u kolima da ga igram? Tj. zanima me kakvi su svi nephodni uredjaji za takvu vrstu ideje???

za tebe resenje je ovo Suzuki SXBox Xbox 360 Concept Car Pictures - Xbox

treba ti mnogo para da to ugradis

Tu sliku sto je studiovpc postavio je jako dobro i video sam to i ranije,nego mene to ne zanima posto znam da je klepanje usiju,ali konkretno od tih nekih uredjaja za struju(napon) a ne da bude tako estetski uradjeno nego samo ono xbox u kaseti ili tako nesto i jedan monitor i da se moze da se koristi

jel kola imaju 12v? jel xbox radi na 12v? go figure :smiley:

to da uguras xbox u kasetu je van svake pameti, monitor ok mozes da nakacis sta god hoces dok god ima hdmi ili vga port ili pak standardni cinc ulaz…ali veruj mi mani se corava posla nece to ni na sta da lici jos mozes id a zeznes xbox u toku voznje

E hvala vam na svemu!Bas sam razmisljao sacu jos malo kod bake…!:sun:

Kazi deki da kupi LED TV da mozete Forzu 4 u dvojke :hm

Ako imaš originalnu kutiju od box-a spakuj ga tu i nebrini ja sam svog dovukao iz Njemačke iako sam ga igrao i tamo i nisam nikakvih problema imao sa njim iako je kutija bila u gepeku 12 sati

A gdje ti baka živi, daj mi adresu :smirk:
Šalim se, ja svoga nosim u 15’ torbi za laptop, glavni “džep” ima kopče sa strane pa ne ide tamo-vamo, dosad mu nije ništa bilo, samo pazi da ga ne pomjeraš dok radi