Xbox 360 Rechargeable Battery

Poz svima,

zanima me da li neko poseduje ovo Xbox 360 Rechargeable Battery ili Xbox 360 Quick Charge Kit?
Konkretno sam gledao ovo (mada sam na eBay-u nasao jos nekih baterija i punjaca od drugih proizvodjaca)

[Xbox 360 Quick Charge Kit - Buy from Microsoft Store - Microsoft Store](http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/productID.253702700?WT.mc_id=mscom_xbox_PDP_253702700)

[Xbox 360 Rechargeable Battery 2-Pack - Xbox.com](http://www.xbox.com/en-US/xbox360/accessories/batterieschargers/xbox360RechargeableBattery2Pack)

Zanima me koje je vase iskustvo sa tim? Zelim da kupim neke baterije koje mogu da se pune a ne ove redovne (mada ove Duracell koje imam traju vec dosta a i dosta se igra), tako da me zanimaju te “punjive” baterije i punjac. Ako neko ima preporuku rado cu ga poslusati… Isto tako bilo bi dobro da mi date neke linkove ili kontakt…

Unapred hvala :slight_smile:

shO

hmmm pa pazi taj njihov kit je navodno ok 4800 mAh nije za bacanje, ali ti to isto postizes i punjivim baterijama, jer gledaj na to ovako… RC kit kosta duplo vise nego jedan set punjivih baterija, a sta si dobio? Istu stvar… prvo ne punis svaki boziji dan jel tako?

ja imam Sanyo Eneloop baterije i to cudo tera i tera i tera i tera, kad dodje vreme da se pune lepo izvadim iz oba gamepada posto naizmenicno igram uvek, i lepo ostavim kad legnem da spavam da se napune sutra lepo sve vratim i idemo iznova… Ove Sanyo baterije svi hvale za gamepadove i stvarno najduze traju od svih probao sam i Duracell i Hama i one GreenPower i Varta punjive ali ovo jednostavno nadmasuje sve, e ali pazi dalje, one su po 1000 mAh hehehehe cini mi se, sve ove druge koje sam probao su bile od 2300-2700mAh :smiley: what up :smiley:

U tom nekom pravcu sam i ja razmisljao… I ja posedujem Sanyo Eneloop 4 komada AA sa punjacem koje mi sluze za digitalac ali sam prvo hteo da pitam ovde da li se isplati ovako nesto uzimati, u svakom slucaju kao sto kazes ovo je jeftinije a radi istu stvar. Izgleda da cu ja da kupim jos 4 baterije i da cepam :smiley: Nece da skodi :smiley:

Hvala puno Vladane… Uvek si tu da pomognes. Respect :wink:

pa bas to, ja sam razmisljao na istu temu, ovaj pack cini mi se da je 18 evra komad, ako imas 2 gamepada treba ti znaci 36e cca 4200 din a punjac i 4x baterije za dva gamepada dakle i to Sanyo Eneloop kosta 1750 din, vizuelno kad pogledas gamepad oni isto izgledaju i sa RC packom i bez njega :slight_smile:

sto se tice trajanja baterije, dodje na isto… ali po dzepu nije, a placati vise samo jer je ono neka fancy baterija, nema mi logike… dakle za iste novce mozes da kupis 8 baterija :slight_smile: