Xbox 360-Procena Vrednosti

I tako,imam da prodam jedan Xbox 360.
FAT model,ploca je Falcon,proizveden u 2008. godini.
Na njemu sve radi,flesovan je nekim novijim,ne znam tacno kojim.
Ima dva dodatna ventilatora sa strane,znaci nema sanse da se pregreje.

Uz njega idu:
2 dobro ocuvana bezicka joysticka sa alkalnim baterijama
Hard Disk od 60GB
Napajanje
Video kabl(HD)
Xbox 360 HDD to PC kabal
TORX 10 srafciger
Originalna Xbox 360 torba

I idu sledece igrice(kopije):

FIFA World Cup
Prototype
Halo 3
GTA IV
Assassin’s Creed II
Tekken 6
Street Fighter IV
Naruto Rise of a Ninja

Molim vas procenite vrednost ovog Xbox 360 kompleta jer planiram da ga prodam.

130-150 evra, mozda cak ni toliko, ipak je konzola falcon.

Ja ocekujem da ga prodam za 150 evra,jer mi 100 treba za graficku,oko 40 za napajanje i oko 10 za RAM.

Onda stavi cenu 150 evra, pa cekaj dok se neko ne javi.

Zelim da cujem misljenje ostalih clanova ovog foruma,ali najverovatnije cu to uraditi.

Mislim da moze proci za 150e. U BiH sam siguran da bi dobio te pare dok za Srbiju ne znas bas jer nisam toliko upoznat s trzistem

nereče dali je konzola banovana ili nije??

Nije.
@Nemesis
Pa sta da ti kazem,samo cicije i dzabalebarosi :smiley:

onda ok,možeš da dobiješ 150e,a ti možeš da tražiš i 180 pa spuštaj po potrebi,da se nebi desilo da je prodaš baš za male pare!!
pa nije falkon baš toliko loš tj. sve zavisi od slučaja do slučaja!!!

+Ovaj ima ugradjena dva ventilatora sa strane,tako da je Xbox 360 u toku igranja " 'ladan ki guja". :smiley:

mogu da se kladim da je toliko i bucniji. u svakom slucaju probaj sa 150 pa ako ne prodje, smanji na 130. ispod nemoj da ides

Nije bas mnogo bucan.

pa ne kazem da vristi ali je sigurno bucniji od klasicnog box-a bez dodatnih kulera. imao sam slican falcon i ja pa znam, zato

Evo slike:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

dosta je optimisticno to, jako su pale cene…racunaj tu oko 130 da ces zavrsiti.

Uh ne znam sta da ti kazem hd 2 palice ,veruj mi za 120 eur mozes dobiti jaspera ovde u srbiji ,budi srecan ako dobijes 130 eur .jedino ko ne zna nista o xbox moze ti proci 150 eur bez problema … samo sam iskren

iskreno imao sam falkona znaci samo on bez adaptera i palice nudio sam ga za 3000 dinara i niko ga nije hteo

Koristi edit dugme za duple postove!!!

Prodaces ga za vise i od 150e,postavi to na limundu i videces.

btw. Za mog starog athlona x2 na limundu sam uzeo 60e pre mesec dana,trenutno on nevredi ni 30e samo budi strpljiv i prodaces ga :wink:

drugo je procesor koga tesko mozes naci mada mi nisu jasni ti ljudi kad ima za 40 eur novi brzi u svakom pogledu a da mogu na istu plocu ,a bas na limundu imas jeftinih xbox mislim da ti je bolje odvojeno da prodas veruj mi

Na Limundu i planiram da stavim aukciju od 150 evra,da stavim Top Aukciju,Masna slova i Zutu pozadinu.

Eh na limudnu ima svasta, eto sam sam imao srece pre par dana uzeo sam jaspera za 60e koji je imao rrod, a samo je otislo napajanje, naravno uz to sam dobio jedan kontroler, sve kablove kutiju itd…mozes da prodajes u delovima tako mozda cak i uzmes vise…