Xbox 360 problem - potrebna pomoć

Pozdrav, novi sam i skoro sam uzeo Xbox 360. Naime imao sam ovakav meni:

I sada od jednom imam drugaciji (posto sam nov na forumu samo 1 slika mi je dozvoljena tako da cu postaviti link ka slici kako sada izgleda)

http://www.dailytech.com/Xbox+360+Fall+Dashboard+Update+Now+Available+to+Some/article27949.htm

Na koji nacin da se vratim u stari? Posto je uradjen i JTAG ili kako vec i mogu da ubacujem piratske verzije igrica a preko ovog novog ne znam.
Hvala u napred.

Nikako. Imao si baš stari dashboard, od pre par godina su prešli na taj koji ti je sad.

Do pre pola sata sam imao stari, nije bio povezan na internet i nisam sa usb-om stavljao nikakav update nista. Od jednom se promenilo. Ne kontam…

Da nisi igrao neku relativno noviju igru?

Mozes si ga preko igre instalirao, ne treba bi niti internet ni usb.

@daemonkiller92 Ovo je neverovatno, drugi post za redom koji si me ni za sekundu preteko :smiley:

Prebacio sam FIFA Street na hard i igrao. Ne kontam sada kako da prebacujem igrice na ovom novom dashboard-u kad nemam ni foldere koje sam imao na starom. Recimo napravio sam folder “Igre” i kada udjem sada na settings - system - storage - hard drive
u opste nema tih nekih foldera nego profiles, demos, videos, themes itd… ne kontam?

neko uputstvo kako da ubacujem nove igre reko usb-a?

Da nisi možda greškom izašao iz FSD na običan Dashboard? Fifa street je baš matora igra, te nije trebala da updateuje dashboard.

Kao sto rekoh, nov sam… Sta je FSD? I kako da se vratim?

Vadio sam hard napolje, palio, gasio… Ne znam pokusao sve sto sam mislio da ima smisla…

Ako si imao RGH a radio si oficijalni update vise nemas RGH mora da se ispravi i napisr hack ponovo. Na fleshovanoj konzoli mozes da pravis 100 foldera igre, igrice … Nece raditi, samo na cipovanoj RGH konzoli.
Napisi koji si hack imao?
Kako si igrao igre dvd ili interni hard disk?
Da li si imao FSD instaliran i sta si imao?

Tvojim pisanjem bez prethodno objasnjenog nagadjamo da si imao fleshovanu konzolu, napisao si nema folder igre i ne vidis onda si imao Cipivanu sa RGH. Sta je zapravo ? :slight_smile:

Iskreno nemam pojma, nosio sam u NS kod nekog lika, mislim da se zove Tomislav, pa mi je on to odradio. Sta je stavio i sta je instalirao pojma nemam.

Imas RGH, ako si zainteresovan da ti sredim javi se na privatnu poruku ili email: [email protected].

Ne mozemo da ti pomognemo na forumu mora da se sredi RGH preko programatora.

Ja sam u nemackoj tako da nema sanse. Rado ali sam udaljen 1200km od srbije :confounded:

Ne postoji jednostavnije resenje???

Ne moze, mora da se hackuje ponovo sa hardwareom-programatorom…, obrisan je hack. Cim uradis oficijalan update on obrise hakovani software koji radi u paru sa cipom, dobijes fabricku konzolu.

Odakle si ti i da li ima neko u okolini Sremske Mitrovice da to radi? Blize od NS-a? Dolazim na godisnji za nekih mesec - mesec i po pa onda eventualno tada.

Inace sam se sada bas izdeprimirao jer sam uzeo u TV extra i sve i mislio da cu da igram… Mozda i da mi se nabaca nekih 6-7 igrica u sustini vecina za kinect zbog cerkice.

Ja sam iz Smedereva, mozes konzolu poslati kuririma-brza posta sredim je i vratim nazad, lako i prakticno 100% mnogo lakse nego voznja autom…

daj mi neki kontakt, kad dodjem na godisnji da se cujemo pa da posaljem

Evo oglas imas sve informacije u njemu: