Xbox 360 moding preko USB sta je moguce a sta ne?

E proslo je vec…dosta vremena od kad nisam pokusao da prebaciujem stvari sa neta na kompijuteru na Xbox 360 koristeci moj novi USB hard drive.
E hocu ponovo da probam ali mi treba vasa pomoc.
Znaci imam externi USB hard drive sa 40 GB (overkill) formatiran mi je da radi samo za Xbox 360.
Prikacim ga na PC i pojavi mi se na Xtaf xplorer.
E sad evo sta meni treba.
Pokusao sam da prebacim Avatar items,dlc i neke Game items.
Da li je to uopste moguce? I da li je game save moding samo moguce preko USB hard drive?
I da li se pojavio neki novi software bolji od Xtaf xplorer koji podrzava USB hard drive?

jel ti konzola jtagovana?

Nije ali uspeo sam da prebacim avatar clothes i dlc,samo sto mi je pisalo Corrupted za sta god da sam prebacio.
Da li ima nesto sto bih mogao da probam ili neki drugaciji postupak ili software.

DLC si skidao sa neta pretpostavljam. Taj DLC je registrovan na ime korisnika (konzole) koji je taj DLC skinuo, izvadio i pustio na net. da bi tebi radilo na tvojoj konzoli, ona mora da bude jtagovana. Evo magel i ja upravo vrsimo testiranje na jednoj konzoli koja je skroz nova i jtagovana. proveramo dal sve radi i pustamo u prodaju. u pitanju je Premium konzola sa Falcon plocom koja je zaostala u magacinu. To nova mislim na to da konzola nije uopste bila ni raspakovana a kamoli paljena, ali ovako je iz 2008 godine. da ne bude zabune. Otpakovana je u petak i imala je na sebi 6063 update. konzola je tagovana sa najnovijim frebootom koji podrzava igre za koje ce inace trebati 9199 update a kako ljudi koji prave freeboot kazu, sa ovim verzijom je safe ici i na LIVE. konzola nije banovana zato sto nije ni paljena do petka a nismo uopste isli na LIVE. ostaje jos odraditi Reballing, to kad se odradi, konzola ce biti RRoD proof kao Jasper.

Videh po Net-u se vrte neke FreeStyle teme za Xbox dasboard, jer to rezervisano samo za Jtagovane konzole?

imas neke teme koje mozes da skines i da ubacis slobodno iako ti nije konzola jtagovana a opet neke zahtevaju jtag da se odradi! mada meni licno to sve je bezveze jer ako u icemu najvise provodim vremena onda to je u igrama a najmanje u dashboardu, tako da sto se mene tice mogu da postave belu pozadinu i samo ikonice gde da kliknem da pokrenem igru!

Slažem se al ja volim teme sta da radim :stuck_out_tongue:

Možeš i svoju da napraviš ,imaš u Tutorijal sekciji :smiley:

Hehehe da videh… a do sada sam ih već nakupio podosta, al videh na sajtu xbox360.iso neke freestyle teme gde je skroz drugačiji sadržaj ekrana pa me zaintrigiralo… Nego jel mogu negde da nađem proveren sadržaj za ne-jtagovane konzole u vidu nekih pesama za Guitar Hero ili Lips?

samo preko xbox live marketplace-a