Xbox 360 jako bucan

Greska da polovno, ali da znas sta kupujes.

Potpisujem.

Prva grijeska je sto si uopste kupio X360 po toj cijeni, mogao si i sam da skontas da nesto nije uredu sa konzolom. Preprodavac mora da ti je precutao RROD, ja sam imao pre X360 Jaspera jeste se cuo kao da polijece avion ali nikad nisam imao problema sa njim tak i tokom lijeta sam ga dosta igrao i nije mi crkao. Sada sam nabavio X360 Slim i milina je igrati. Moj savijet ti je da preprodas te dijelove punjac dzojstik kabl sta god imas a samu konzolu nekome za dijelova, nemoj i ti nekoga da zeznes pa da je prodas kao ispravnu. :slight_smile:

Ti nikad ne znas sta kupujes…nikad…kao ni za kolima…uvek ce nesto da fali

Da, tako i hoću da uradim. A koliko mislis da bi mogao da dobijem? Moja pretpostavka da bih mogao napajanje za 1000 dinara a džojstik za 2500? A konzolu bih mogao kao neispravnu za 1500 dinara?

Ti jos planiras i da zaradis?

Ma neee, ne planira :grinning:

2 Likes

Konzolu nabij nogom… Adapter mozes za 1000 dinara i kontroler za 2000. Konzolu ne mozes ni za 500 dinara.

Sto se tice polovne kupovine, ja sam uvek kupovao polovno. Malo se bolje raspitas o svemu, sve dobro proveris i neces se zeznuti. Znali su ljudi kupiti i novu pa da se vrlo brzo nesto sjebe :confused:

Nova kupovina mi nije nimalo pametna po pitanju novcanika, jer samim paljenjem konzole ti si vec u minusu… Naravno, ako imas i nije ti frka zbog para, onda samo novo… Mada sam ja uvek gledao na pare :slight_smile:

Raspitaj se dobro, sve dobro isprobaj pre kupovine i drugi put pametnije… Nemoj slucajno nekome da preprodajes a da ne kazes da ima RROD… Ne znam da li postoje ljudi da bi to i za dzabe uzeli :confused:

I jos nesto… Nije greska sto si uzeo x360! To je odlicna konzola koja je mene sluzila 7 godina (bez ikakvih troskova osim cipovanja) i uzeo sam je polovnu :slight_smile:

Problem naroda je da nece da kupe za skuplje nego zalete se da prodju jeftinije, ne znaju sta uvaljuju al hej ti sto prodaju jeftino 98% njih prodaju lose samo 2% OK robu…

I Jos nesto mi nije jasno. Ako se desi jedanput rrod znaci da je konzola propala ili? Da li se isplati da je cipujem i da odigram neku igricu na njoj.

I posle tog rrod mogao sam da upalim konzolu bez problema.

igraj dok ne bude opet, ali bice kad tad opet, i onda opet. I onda jednom vise nece da se pali uopste.

Ja bih ti preporucio da odmah skupljas pare za nesto drugo. U medjuvremenu odigraj to malo sto mozes :slight_smile: Xbox 360 je odlicna konzola i nemoj misliti da si se zeznuo sto si je uzeo… Zeznuo si se sto si potrcao za preniskom cenom i zbog toga bio pomalo slep i brzoplet :confused: Sta da se radi sad… Pojeo si go*no, drugi put pametnije… Slobodno potrazi savet i ovde, pre nego kupis sledecu konzolu.

Hvala tebi, ali i svima ostalima koji su bili uključeni u ovu temu. U narednom periodu obraticu se zavodu za zaštitu potrošača. Kontaktirao sam prodavca pre nekoliko minuta i rekao je da je konzola “dobra za igrice ali ne za internet” sto je suludo. Da napomenem da sam mu se dva puta obratio i da mu se na kraju svakog poziva “baterija istrošila”. Probaću pa šta bude. Ja sam maloletan ali je sve išlo na očevo ime tako da nemam o čemu da brinem. Kada se sve bude završilo, napisaću ishod. Zahvaljujem se još jednom svima (osim ovom pleji :D) na pomoći. Od preprodaje sam odustao jer kao što svi kažete, niko ovo neće uzeti za 500 dinara). Da ispravim nedoumice, konzolu i adapter sam dobio zajedno i platio 4000, a joystick sam dobio od druga za 1800 dinara, Pozdrav.

Poslusaj ti cika pleju :smiley:

Pleja ti je u sustini rekao sto i mi, samo na malo suroviji nacin :slight_smile: