Xbox 360 i pad napona?

Ljudi da li neko ima problema s Xbox 360 i padom naponske mreze (mislim na struju, da ne bude zabune :slight_smile: ) ?

Moj buraz ima velikih problema s padom napona i dosta mu je el. aparata crklo zbog toga. Sad je malo “uredjena” ta preza pa su prispojili (pazite sad!) industrijsku struju?! Sad mu je konstantna struja, ne nestaje mu struje ali je i dalje jako osjetno blagi pad i “zmirkanje” sijalice

Sad planira da uzme Xbox 360 a ja sam se sjetio da je neko na forumu davnoooo imao problema s tim pa da mu jasper rrod-uje dok ga ne prebaci u drugu sobu :slight_smile: Mozda se studiovpc, duschan i akiris sjecaju toga. E sad mene zanima da li se to moze odkloniti, kako, i sta je pametno za raditi u tom slucaju

imas te produzne kablove koji navodno drze napon, koliko je to efikasno, ne bih znao

slazem se.
crkla mi 2 fena za kosu zbog toga, a nemam pojma zasto.
covek nemoze ni dobar produzni da kupi

Toga sam se i plasio… Tehnicki, nekog pametno i efikasnog rijesenja nema

UPS bi bilo jedino resenje.

Iz nekog razloga, za razliku od mnogih uredjaja, xbox nema stabilizator napona u sebi. Znajuci M$, nije iz “nekog” razloga nego zbog ustede, Jedino resenje je eksterni stabilizator napona ili UPS kao sto duschan rece.

pa ms nije mogao ni diodicu da ubaci pa da pamti koliko je sati i koji je dan ako iskljucis xbox iz struje, tako da…

On podrzava blage varijacije napona kada su u pitanju nenormalni skokovi i padovi moze pola uredjaja u kuci da crkne jer vecina nema stabilizator.
Slimov adapter za struju tandrce kada je los napon, imali smo slucaj na forumu, ali je radio.

Sent from my iPhone using Tapatalk