Xbox 360 Dash Update 2.0.14719.0 Rolling Out - AGAIN :)

Da li je moguce da jos uvek nema nikakvih informacija o najnovijem apdejtu? Tj da li sme da se uradi…

New 2.0.14717 Dashboard - Security Changes - Page 20 - Team Xecuter pogledaj tu cim bude objavljeno tu ce se pojaviti na ovom forumu samo prevode desavanja sa ovih drugih i da ne bi cekao…:slight_smile: ali u svakom slucaju ne bi ti preporucio da ides na live posle ovog update-a.

prvo dao si pogresan link, prica je o 14719 a ne o 14717 za koji je vec receno da je safe, ali nije ovaj 9
drugo na ovom forumu se bar trudimo da nasim korisnicima prenesemo informacije sa scene koja omogucuje sve ovo nama, sto se ti nisi nekad potrudio da nesto podelis sa nama?

Možda da ga lijepo zamolimo? Ovim vrhunskim stručnjacima je ispod časti da uče od drugih, cijene samo spoznaje do kojih su sami došli…

Stvarno ne razumijem neke ljude…

@celavicelavi, vecina od nas zna neke stvari, dok se nesto zvanicno ne potvrdi od kompetentnog coveka ni TJ ni TX nista ne prica i ako znaju!

Ponavljam opet kao @studiovpc 2.0.14719 jos uvek nije potvrdjeno da li novidashboard radi neke provere i da li provaljuje LT+ 3.0.

Brate ja slabo stojim sa engleskim lakše mi je da na Srpskom jeziku na Srpskom forumu razmenim informacije nego da se bakćem sa Google prevodiocom momci na ovom forumu raspolažu zavidnim znanjem i iskustvom mislim da je ovo najbolji forum na prostoru bivše Juge ako ne i šire kad je ova materija upitanju. Izvinjavam se što sam otišo van teme ali na ovo moro sam da repliciram.

Ima li ikakvih vijesti za ovo, smije li se ovaj update uraditi hocu da skinem fifu stret demo. Pozz

Od strane C4 nope…

P.S. Malo vise :cash::cash::cash:(Donation), pa da vidis kako ce se brze oglasiti…citao sam negde da im pre malo doniraju…

E ako budu čekali da im ja nešto doniram… :smiley:

oceeeeee li uskoro, umrecu…:stuck_out_tongue:

Cim toliko cute znaci da nije dobro…

Ja mislim da je bas obrnuto…ali videt cemo.

Ama vidjam mnogo ozbiljne ljude iz executer-a online na live-u, svi su modovani. ali ajde, da ne bude posle ja sam nesto pricao…

da je neka frka odmah bi rekli sta i kako u roku od 48 sati, mislim da je samo u pitanju ovde doniranje…nista drugo.

To i ja mislim, pre cim je bila neka malo veca frka to se vec znalo tako reci i pre nego je dashboard uopce i izasao…cekaju da se ljudi malo vise oglase po pitanju :cash:, di ima dima ima i vatre…

Najbolji pokazatelj vam je kad sam ja online, updateovao sam iste sekunde kad je izaslo na live-u, doduse proverio sa nekim glavama i to je to:)znaci da je sigurica, cim mene nema, nesto ne valja, onomad 3 i po nedelje nisam bio na live-u:) - najduze za ovih 6 godina. dakle, samo peglajte.

Ja sam apdejtovan i na Live-u već nekoliko dana… Ništa mi ne fali…

Citam i na TX-u, C4 kanalu, ima ih dosta koji su isto napravili update i rade im sve igre kao i Live…

ma tu se najvise ceka zbog RGH da vide sta je sa bootloaderima

slazem se sa vpc-om, tako mi je receno jos na dan izlaska, ako ne planiras jtag peglaj slobodno. mene ne interesuje to, tako da nema problema, svi ostali - halt, da ne bude posle djavo kriv.

Pa ja sam vec na 17 updejtovao…tako da meni ovaj 19 dodje isto…kako god ja jtag ne mogu…bar za sada…ili me ipak neko savetuje da cekam…ubi ovo cekanje Godoa;)