Xbox 360 500gb pitanje

Poz svima, nadam se da na pravom mestu postavljam pitanje. Drugar je kupio neki tv na akciji i na poklon dobio x360 500gb
Zvao sam servis i rekoše mi da ne može da se cipuje, sad zanima me da li je to tačno i da li postoji bilo kakva varijanta za igranje pirata? Hvala unapred

neee ta akcija cisto peljesenje, nije xbox na poklon nikako :P, nabijena cena na TV :), video sam to po flajerima

mislim da ti je tu ona najnovija ploca, ako je ona onda i ne moze nista za sada

Moras nam reci nesto vise o konzoli, da li je to X360 S ili X360 E, ako nisi siguran uslikaj nam konzolu. Takodje, uslikaj i pozadi na konzoli (dakle na konzoli, ne na kutiji!) nalepljenu etiketu na kojoj su neki bar-kodovi i brojevi.

Taj model koji je drugar dobio dolazi iz najnovije serije pa samim tim treba zaboraviti na bilo kakvo hakovanje! E i da, veruj mi da ga nije dobio na poklon!!!

Lg 43" smart ultra hd + xbox za 80 000, po meni je to skroz ok za cenu u prodavnici… poslaće mi sliku kad se vrati sa posla pa vam prosleđujem ovde, da vidimo može li bilo šta da se uradi… Ako ništa, ide na prodaju :slight_smile:

Jep slim e, MFR date sa nje pa cemo da potvrdimo?

Čekam i dalje drugara koji je kupio da mi posalje fotku, javljam se što pre :slight_smile:

Evo konačno i slike, čovek dok mi posla… haos :slight_smile:


Ne moze da se uradi RGH niti ista, to je winchester revizija xbox 360 slim-a.

Znaci u prodaju :slight_smile:
Hvala u svakom slučaju [emoji2]