World Of Warcraft: Mists Of Pandaria Cinematic

Poznato je da je kvalitet Blizzardovih cinematica, uvek ahead of time, pa tako je i sada. Pogledajte cinematic koji je kostao ni manje ni vise nego 4 miliona dolara.

Mists of Pandaria izlazi 25. septembra, a digital presale na blizzovom sajtu uveliko traje, pa tako vec mozete za 35e da kupite ekspanziju koja postaje aktivna na dan izlaska.

PS: za sve koji se spremaju da troluju temu sa “Kung Fu Panda” komentarima, Pandaren je rasa koja je prisutna u Warcraft Lore-u dugo vremena, o cemu svedoci i easter egg misija u Warcraftu 3, gde sa Pandaren monk-om treba da pronađete izgubljeno vino. A svi znamo kad je izasao WC3 a kad kung fu panda

Uzivajte u prelepom cinematicu

https://youtu.be/wvYXoyxLv64

Izlazi za konzole?

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

world of warcraft ? ne

Izgleda stvarno dobro. Ovakvi filmici najvise i navuku igrace. Pomislio sam malo na mog Paladina ali neka i dalje pociva u miru jer nemam vremena kao nekad za WoW

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

ja kupio ekspanziju juce, taman zavrsim sa poslom do 30.septembra i prznjava. moj mage lvl 85 ceka :slight_smile:

Ocekivao sam takav odgovor. Nisi ti dzaba stavi taj filmic na forum :slight_smile:

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Za wowovce izasao je 5.0.4 patch, sada se samo ceka datum izlaska i da se otkljuca pandaria.

skidao sinoc 8.10 gb :slight_smile:

Mislim da ce pandaria biti malo osvezenje u wowu, iako menjaju neke core stvari. Posebno me interesuje onaj sistem farmi sto moze svako da ima i kako ce to uopste izgledati i funkcionisati. A talenti su uprosceni mnogo, ali stvarno mnogo.
Nego ako nisi gledao bas za magea mogu ti reci da je dosta bufovan, barem za 85-i lvl, ali kontam da ce sve da se svede na normalu za 90i.
Npr. sto si imao fire blast kada procuje da rasiri dotove, sada imas stalnu moc koja to zasigurno radi sto je imba. Znaci stalni dotovi. Samo da mi je reci sta ce biti sa mojim hunterom. Dok nisam krenuo u raidove bio sam zeljan, kad sam prosao nekoliko puta heroic smorih se i evo sad duze vreme ne igram wow.