World of Tanks Windows 10 problem?

Joooj al ste me popljuvali ko babe ste sa placa evo sutra ću staviti SS evo kako neki kažu da ja imam preslab PC za FH3 evo danas sam zaigrao MAFIU 3 na max detaljima oko 40-58 fps prosjek dok je max fps bio 92 a isti je sistem requirements kao i FH3 za koji i dalje tvrdim da su je unakazili sa lošim portom sa konzola. Jer bez obzira što igra ne šteka više nakon updejta ali nakon što altabam igru i surfam internetom te se kasnije vrati pojavljuje se isti problem masivni frame stuttering da čovjek naprosto oboli na živce kada to vidi zato je forza loša po tome a probaj mafiju stavit u alt tab mod i vrati se u igru nazad i neće trzati super radi al idem sada pomalo u offtopic tako da neću više o tome.

Ajde ti samo lepo detaljno opisi problem da ti pomognemo i da zavrsimo sa pricom na ovu temu.
20 postova je napisano u ovoj temi a ti nam jos uvek nisi ispisao problem koji je. Tebe niko nije ispljuvao, nalazis se na forumu sa gomilom ljudi i gomilom razlicitih misljenja, i naravno da ce doci do sukoba misljenja pogotovo sto smo se dotakli PC Masterracea gde ne postoji najbolji komp, kakav god imao, UVEK ce neko naci zamerku (u smisli imas SLI GTX 1080ti…ljudi ti seru da je overkill, imas single GTX 1080ti seru da je slabo da trebas SLI i sl)

Evo i neće i neće svašta sam probavao jednostavno mi ne radi na win 10 :frowning:

Kad ti je zadnji put update-ovan Windows?

Mislim da ti to nema nikakve veze jednostavno fali nešto ali ne znam šta ili mora biti svjež windows da bih radio jer i to ima veze. Ja iz iskustva znam jer kad je windows stariji kada želim neku igru instalirati ne mogu je instalirati tek sam je mogao instalirati nakon što sam srušio windows i stavio svježi windows više ne znam šta da radim više?

Daj sta pise u error log-u…

Piše ti sve na slici ne znam gdje je log jer još se nisam navikao na desetku tako da pola tog znam samo

Ajde malo se uzobilji, ne pise sve na slici i ne pravi se pametan a i sam vidis sta pise bez koja je greska- sta je problem. Log je txt fajl obicno kada ne pise na prozoru, bude pored startnog fajla ili ima logs direktorijum, pogledas vreme kreiranje fajla ili modifikacije i znas koji je nov.

1 Like

Haloooooooooo momak smanji malo ton ne dopuštam nikom da takvim tonom postupa. Kao što rekoh ne znam baš rukovati u potpunosti sa win 10 ne znam gdje je log fajl mada ga nema jer nije igra instalirana samo je updater LoL i kako ti očekuješ sada da ti pokažem log fajl kada ga nema nigdje jesi smiješan lik majke mi prvo malo se smiri i razmisli šta govoriš ja sam puno ozbiljniji za razliku od nekih tu da nisam ja bi sve živo onda shvatio kao zajebanciju.

Evo ti pa se uvjeri prije nego što me kreneš uopće psihički napadati

nazalost mislim da ti niko od nas ne moze pomoci jer ne zelis da saradjujes.
Tema zakljucana

4 Likes