World of Tanks Windows 10 problem?

Ovako ne znam el je tko upoznat sa problemom da navedena igra koja je na D particiji da jednostavno neće raditi jer izbacuje neki error. Obrisao sam igru i hoću skinuti wot klijent sa oficijalne stranice ali neispravan je link za download wot klijenta. No srećom imam od prije skinut klijent igre i nakon skidanja pokušaja automatskog ažuriranja klijenta izbaci error poruku i pitanje je sad kako skinuti cijelu igru na win 10 a da pritom radi?

Ajde netko bilo tko???

Kakvu ti grešku prijavljuje? Možeš li možda da napraviš neki screenshot?

A da kojim slucajem probas opet skinuti client? Ti mozda imas client koji nije updateovan ili nesto slicno? I link im radi ja sam upravo skinuo

Ma obrisao sam igru i klijent tako da nisam napravio SS. Samo znam kada u updateru se nadogradi launcher taman da počne skidati cijelu igru launcher izbaci error i tako svaki put. @Marko96 ne vrijedi ni to pa probao sam i ništa očito WOT nema podršku za Win 10 jedino mi preostaje kada budem bio sa lovom da si uzmem još jedan HDD od 1TB i stavit Win 7 na njega i koristit ga samo radi WOT-a i nekih igri koje ne podržavaju Win 10 to mi je zasad jedino palo napamet. :confused:

A da otvoris u kompatobiliti modu na windows 7?

Ma ne pali ni to pederčine iz Wargaminga nisu dali podršku za Win 10 mogu se ja pozdraviti sa svojim računom jer mjesta na hardu nemam da na istu particiju gdje je win 10 da i stavim desetku pa da onda imam dual boot

Nije Wargaming kriv, do pre mesec dana sam igrao WoT na Win10. Stigao sam do V Tier-a i smorio se. S obzirom da je par nas igralo bez ikakvih problema, pre će biti da je problem u tvom kompjuteru nego u Win10, Wargaming ili WoT-u. Sledeći put kada pokušaš, napravi par screenshota i/ili zapiši koji ti error tačno izbacuje. Ljudi ovde žele da ti pomognu, ali teško da ćeš naći rešenje bez ikakvih informacija.

Zašto bi bilo moje računalo krivo pa ne radi klijent na win 10. Pa lako tako kad si prebacio igru sa druge particije u C particiju a toga se ni nisam sjetio prije nego što sam obrisao igru iz D particije. Uvijek mene okrivljavate tako imam i problema sa cod 4 a za Forzu Horizon 3 moje računalo nije baš tako slabo da zbog toga nekad trza svakih 5 sekundi a da procesor se utuši na 100% dok grafa tada radi na 50-60% igra je neoptimizirano smeće koje ubija i PC od 10.000 eura al neću više o tome jer idem onda u offtopic raspravu.

Klijent radi na Windows 10. Problem jeste u tvom računaru, a za Horizon 3 je otkriveno da je zbog neke zaštite ili druge gluposti. Ali za WOT, igra radi na Windows 10, i problem jeste sa tvoje strane, nešto se poremetilo. E sad, prema nekoj google pretrazi, to je problem sa kojim se neki ljudi susreću, i neki su rešili ponovnom instalacijom ili igranjem igre preko Compatibility moda preko Windows 7 ili 8, nekima je proradilo ovako, nekima onako.

I spusti malo loptu, pokušavamo da ti pomognemo, ali bez nekih dodatnih informacija o tome koja je greška možemo samo da nagađamo u čemu je problem.

Kad kupiš kompjuter, radiće :stuck_out_tongue:

Pomešao si poruke :smiley: Nisam nigde ništa prebacivao. Skinuo sam klijent, instalirao, pustio da se skine igra, pokrenuo i radi.

Koja ti je konfiguracija? Zapamti, jedina konstanta ovde je tvoj pc. Ako te u više igra zeza, verovatno je problem do tvog kompjutera, a ne do samih igara. Nemoj da misliš da ovo nešto loše znači. Zapravo je dobro :slight_smile: Znači da možeš sam da rešiš problem, a ne da se uzdaš u razvojni tim, ko zna kad bi se setili da patchuju.

@daemonkiller92 ti je dao nekoliko rešenja, ali ona su za druge korisnike, pa možda tebi neće ni raditi. Možda hoće. Nekad je važilo ono staro pravilo za probleme ovde - što više informacija, to manje problema :smiley: Tj. što nam više daš informacija, brže ćeš rešiti problem. Zato sam ti i napisao, sledeći put kad se bakćeš sa time, uslikaj, zapiši, šta god i onda već može nešto da se savetuje.

Ne trebam ja kupovat PC ja imam dobar komp

MSI Z77A-G45 GAMING
i5 3570
GTX 780
550w chieftec
1TB hdd
8gb ram (uskoro 16gb)
Zalman R1

I sa tom konfiguracijom ti ocekujes fluidnost u fh3?

I Mujo je kupio Golfa šesticu da se hvali po komšiluku ali džabe kad ne ume da vozi :stuck_out_tongue: Ne čine pc samo komponente. Veću ulogu (barem, koliko mogu da zaključim) kod tebe igra softver, tj. sistem i instalirani programi. No dobro, radićeš šta ćeš raditi, pa ako rešiš problem javi kako si rešio :slight_smile:

Za Forza Horizon 3 nije ni čudo. Imaš kompjuter od nekoliko generacija unazad. Iako je moćan, Nvidia je failovala sa podrškom za DX12 za te starije generacije.

Koji si ti biser a takvih mi je puno kufer. Za tvoju informaciju s tom konfom mogu igrati FH3 na high samo da mi rame ne zdere na 100% samo zato što je i5 i grafa od 3gb i 8gb ti odmah misliš da mi je proc i grafa smeće pa daj mi onda 1500eura i imat ću konfu sa i5 6600k, 16gb ram i GTX 1070 pa ću onda moći terati na 4k ultra sve. Pa daj nemoj me nasmijavati a kakvu ti onda konfu imaš kad se praviš toliko pametan kao da ti sad imaš računalo od 2 soma eura pa da onda kažeš da je krš za forzu po nekim standardima te igre ja imam preporučeno osim što nemam 12gb rama pa su ga svrstali pod minimalno samo zato što ima manje rama. A sama igra mi je postavi na medium detalje samo zato što imam minimalno rama jer igra uvijek upotrijebi 99% ram memorije pa zato procesor i grafa ne mogu potegnit pravo jer da imam 12 ili 16gb onda bi potegla pravo dobro tako da ne možeš baš tako govorit. Ali ja sam par dana prije tog užasnog štekanja igrao na high 38-60fps bez imalo laga sve dok se nije opet pojavio problem sa igrom. Za tvoju informaciju ona ti je kao prvi GTX Titan jaka samo sto nema 6gb ali postoje 780 sa 6gb. Svi vide da je forza da me prostiš g***o u foliji. Svi se vi pravite pametni kao znate sve a zapravo neki su tu zavidni kakve ljudi imaju mrcine od računala ja ne kažem da ja imam najbolji i najjači PC na svijetu samo @Marko96 se neće nikad pomirit sa tom činjenicom da priča takve gluposti da čovjek ne znam el bih se nasmijao ili plakao. Sad smo spali na prepucavanje čiji je PC bolji umjesto da zajedno rješimo moj problem. A dobro da se još ne natječemo čiji PC će dobiti više frejmova u nekim igrama eto da vam malo nasolim ranu evo video marko pa pogledaj, Njegova kartica je zapravo 5x slabija od moje i ti ideš nekom nešto govoriti.
I by the way što se mene tiče da dobijem ban tako mi je svejedno jer ovaj forum je pun luđaka bez uvrijede al kad ja hoću nešto dokazati uvijek neko me pravi ludim poput recimo Marka koji misli da imam računalo s kojim mogu samo pokrenit super marija i tetris a zapravo PC je srednjeg ranga nije ni prejak niti preslab nešto između rekao bih po pitanju perfomansi općenito u svemu to uključuje i igre na skali od 1 do 10 osobno bih dao 7/10.
Nemam više volje nekom dokazivati da sam i ja nekad u pravu tako da ću probati pronaći neko riješenje za WOT al kao da ga moram zaigrati tako da i ako ništa po tom pitanju ne napravim nema veze mogu ja bez WOT-a ima puno važnijih i pametnijh stvari u životu od sjedenja za PC-om i igrati glupe igrice od kojeg samo oglupaviš i postaneš agresivan i čudan srećom ja to nisam jer od igara samo forzu zaigram na 30min i neda mi se više al neću više o tome previše sam svega rekao. https://www.youtube.com/watch?v=nIJcu2fRHuY

A nisi agresivan trenutno? Pa kakav bi bio da ti neka igra radi i da možeš da igraš duže od 30 minuta… Ovo ti je forum, gde ćeš normalno da dobijaš svakakve odgovore, kako ozbiljne, tako i neozbiljne, i isto bi bilo na svakom forumu.

I dalje čekamo da nam kažeš koja je greška u pitanju, a da probamo detaljnije da ti pomognemo, ali u međuvremenu ti predlažemo standardna rešenja koja bi dobio i preko supporta usled nedostatka potrebnih informacija. Spusti loptu, i nemoj više da vređaš članove. Ako ti nešto ne odgovara, imaš report i mi modovi ćemo rešiti ako treba.

Razumem da si nervozan, ali još jedna uvreda i idu sankcije.I

Ovo je pre svega forum za konzole, pa tek onda pc… I to sto ti pizdis je nama smesno jer smo mi(vecina), posle godina pizdenja presli na konzole… Da li ce da radi igra, dovoljno rama, novi drajveri… Vec mi je muka kada se setim… A kada krenes pricu snaga pc-a to ti je kao x1vsPS4… Ti imas tu neku grafucku, ali zasto je koristis kada za 400+€ imas 1080… I tako u krug… Gaming je skup sport-hobi… Jednom ces to da shvatis :slight_smile:

Meni je samo smesno sto su ti SVI krivi sem tebe (tvog racunara).
Primer FH3 i Microsoft. Kukas kako je spor download, stalno puca, ne mozes skinuti igru i sl da bi nakon 3 posta shvatili kako ti neces da placas internet pa ga kradis od komsije. What the actual f*ck?
WOT ima podrsku za W10, a mi ti ne mozemo nikako pomoci ako ne kazes kakav error. Samo mozemo da pogadjamo.
Evo ti meni pomozi. Stao mi auto, gori neka lampica ali ne znam koja, sta mu je? Kako da ga upalim?

Uopšte me ne interesuje ko šta ima u kućištu. Ljudi su pominjali tvoje komponente da bi otklonili jedan moguć problem sa liste kako bi ti pomogli. Ukoliko to nisi shvatio, svojim postom sam ti nagovestio da ti u pozadini sistema radi nešto što ti s*ebava performanse. Bilo da je automatski update drajvera ili Windowsa.

Da se osećaš bolje, rećiću ti moju konfiguraciju: FX-8350, HyperX Fury 2x4GB 1866MHz, MSI R9 270, GA-970A-UD3P i LC6600GP2.Slabiji od tvog, ali mi sve igre rade bez štucanja.

Ali! Šta god mi rekli, kako god pokušali da ti pomognemo, očigledno je da ćeš pročitati i izvući nešto van konteksta, i izvući svoje zaključke.

Prestani više da ideš glavom kroz zid, i ponašaj se kao da si '91 a ne 2001. godište. Veruj mi, mnogo brže ćeš rešiti svoju muku tako.

1 Like

Neka neko zakljuca temu, decko je obrisao wot klient, nije dao sliku ili bar error kod, tako da tema nema svrhu i vodi samo ka nekom prepucavanju koje nema veze sa problemom…