Wolfenstein: The New Order - prvi gameplay video pregled

https://youtu.be/1uPTp1va8uw

hmmmm pa 4 puta su provrteli 20 sekundi gameplaya… u sustini lepo izgleda, samo pitanje je kako ce biti na ovoj generaciji konzola jer spominju da ce izaci i za next gen i current gen…

u sustini debelo nam fali Nazi killing igra, ovo ostalo sada sve neki future bshit stuff :smiley:

Koliko sam video, za next gen će koristiti PC port koji će štelovati prema XB1 i PS4.

sad ce sve zivo da budu PC portovi posto im je sad arhitektura priblizna, ali ne i za koju godinu

Haha, da, Nazi killing FTW.
E sad, sto se same igre tice, izgleda interesantno, ali grafika nista posebno po trenutnim standardima PC-ja. Nadam se da je ovo gameplay na nekoj od trenutnih konzola, a da ce teksture i ostalo popraviti u verzijama za next gen i pc.
Naravno, grafika mi nikad nije i nece biti presudna, nego komentarisem posto vidim da izlazi za next gen.

Kaze u videu da igra na high end PC-u, i da ce igra biti portovana na ovu i narednu generaciju konzola

Da, čini mi se da je ipak malo slabija grafika u odnosu na ostale PC igre. Ali kakva god da je igra, meni nedostaje Nazi rokanje, tako da ću ovo u svakom slučaju igrati :smiley:

Da pa sjetimo se ragea koji je koristio isti engine a igra je izgledala fantasticno te su je nazivali next gen igrom(PC-verzija),a isto je imala texture low res tj iz vece udaljenosti od cca.2-3 m izgledale su odlicno no kad se priblizis mutne do bola,tako da nemojte se omesti po pitanju engine-a jer je odlican,a o AI da ne govorim

Samo da ne ubace neko kamenje sa super mocima i neke gluposti, hocu Wolfenstein kao pre 10 godina…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Svi to zelimo vjeruj mi;)

Rece vverta u ime svih…

Ubijanje nacista u buducnosti? Zvuci odlicno, predosecam da ce biti fantasticna igra. Takodje je zvanicno potvrdjeno da nece biti mp-a tako da nas ceka kompletno i odlicno sp iskustvo. :slight_smile:

Sent from my GT-S6500 using Tapatalk 2

Vise bih voleo naciste u maslinasto zelenim uniformama, uzitak bi bio potpun.

E3 Trejler

haha dobro se oraspolozim kada procitam neke postove :slight_smile:

BTW ko sto @MAXS kaze da ne upropaste igru nekim glupostima sto je verovatno da hoce.

Svidja mi se sto nema aim assist, i sto nije sve CoD-like sto se tice nisanjenja. Ne mogu da se otmem utisku da dosta podsjeca na Killzone, a to je, naravno, dobra stvar

Nema aim assista jer je ovo pc verzija igre.
WWII Je opet in posto treba da izadje i igra imena enemy front.
The New Order po gameplayu i prici izgleda odlicno,a graficki iskreno nezz sto da mislim texture na oruzju su odlicne no ostalo je moglo malo i bolje da se uradi,ali ovu igru pokrece idTech Engine 5 koji je u rage obavljao fantastican posao pa se badam da ce i ovdje posto je rage meni jedna od najljepsih igara,a AI je definitivno najbolji od svih igara sto sam igrao tako da ce i ovdje AI siguran sam biti fantastican sto je po meni jedna od najbitnijih stvari u FPS-u.
I da ne mogu da se otmem dojmu da ste ovdje kao mada faking Rambo jbte tip hoda kroz hidnik u kom se nalaze bar 4 dobro oruzanih vojnika,a on ladno u njih i jos puca s boka kako bi se reklo.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Svaki gameplay demo se radi na easy, naravno da izgledaju glupavo