Witcher 2 besplatan za Xbox 360

Ko nije igrao a ima konzolu i LIVE, Witcher 2 je free u ovom trenutku.

http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/The-Witcher-2-Assassins-of-Kings/66acd000-77fe-1000-9115-d80257520824

Radice i na xbox one. :smiley:

Community manager Marcin Momot made the tease on Twitter. “It’s coming but we don’t have any dates to share yet. Please stay tuned for the official announcement.”

Ja jutros htio da redeemujem, ali mi se cini da je NA, ne znam da li moze za nas smrtnike iz ostatka svijeta

Edit: moze NA profil, sada sam uzeo.

xbox 360

Sorry
This offer is not valid in your region.

Jel imas US nalog?

UK nalog imam,ne znam kako stvari stoje sa US nalogom na xbox 360 konzoli za nas u ovom delu evrope.Kapiram da je region lock što se tiče xbox 360 nebitno od naloga.

Ima li iko da je skinuo Witcher 2 na XO? Ne da mi na browser-u, ne da mi na konzoli…

Ja uzeo preko xbox.com sa US nalogom.

Uzeo sam igru, skinuo je, kad je pokrenem mi kaže da je igra za pogrešan region. Toliko o tome. Trebalo bi valjda uskoro da omoguće i za UK profile, možda će taj raditi. Igra je besplatna do 5.2. tako da ima vremena da se nešto provali.

Ja sam isto pokusao, ali pise mi “pogresan nacin placanja”, ma kojeg djavla to znacilo jer kupujem odavno igre na taj nacin…

Moraš da imaš povezanu karticu da bi uzeo igru.

Imam. Kazem, tako odavno uzimam igre. Zato mi je i cudno…

Ok, nisam shvatio da imaš već povezanu.

Probaj možda da obrišeš karticu sa naloga, pa onda kad ti traži da povežeš pri “kupovini” tad dodaj.

Za****va MS vec neko vrijeme. Ne da mi od novembra iskoristiti kod za F3 koji sam dobio prednarucujuci F4. Previse frke za nista…

To je taj zaostali region lock od 360. Na xbox one su to ukinuli, ali neće/ne mogu za 360 igre.

Evo, opet postavih sve opcije placanja ponovo, i … “you have found a glitch in the system”.

**** you MS. **** you.

Skinuo sam ali nisam stigao da je pokrenem. Javljam kasnije da li radi.

Na XO mi samo pise “bundle only”, na browser-u ne moze nikako.

Na browser sam skinuo. USA profil imam.

koristi browser/vpn i radice.