Wii pitanja

hehehe :slight_smile: cega se ti bojis kada imas najnoviji firmware :slight_smile:

Molim te da li bi mogao da mi objasnis, kako se ripuju, odnosno instaliraju igrice na formatirani hard disk wii ili SD karticu, ili USB flsh. (pretpostavljam da je svejedno). Iz Zrenjanina sam, a Wii sam odneo u Novi Sad, (tamo na stadionu Vojvodine), da mi softmoduju. Prethodno je konzola vec bila chipovana, ali u posledenje vreme sve redje hoce da prepoznaje rezane diskove, nego samo originale.
Odlucio sam se na softmod, posebno i zbog toga sto mi za pojedine nove igre (koje sam skinuo sa neta i narezao na disk) trazi taj update, koji ja nisam smeo da pustim, jer sam se plasio da je ne brickujem.
Ne znam nista oko ovih operacija (softmoda isl…) i sad cu lepo platiti ovim derikozama iz vec navedene firme 50e, samo za softmodovanje. Medjutim taj tip mi je tamo napricao i price kako ne mogu samo tek tako sad da nabacim igrice sa neta, na hard (formatiran za wii), nego da i tu kao ima “puno puno posla”,za koji naravno nece da mi kaze kako to ide, nego da mu ja platim jos 400 dinara po igrici koje ce da mi on nabaci na taj hard. E to mi se nikako ne svidja (sta je mnogo mnogo je) i siguran sam da to nije neka velika mudrost. Pa ako hoces molim te da mi objasnis kako se to nabacuju igrice na taj hard ili SD karticu, da bih mogao to i sam da radim i da skidam igrice sa neta na taj hard.

Hvala unapred, ko god da mi da bilo kakvu pomoc.

Treba i wbfs manager na pc i image igre u .iso formatu i to je to,preko programa on ripuje igru na eksterni memoriski uređaj.Ako ti još nešto zapne pošalji privatnu poruku

tacno tako, WBFS Manager ili Wii Game Manager resavaju problem, skines igru kao i sve ostalo sa neta. Treba ti USB Hard ili Stick, koji ces morati da formatiras preko tih programa i samo kopiras igre…preko SD kartice ne mozes, ona sluzi za fleshovanje…uglavnom iz Zrenjanina sam, pa se mozemo cuti :slight_smile: