Watch Dogs problem

Kako da odradim TU u FSD kada idem Y i da trazim TU pise da nema,a igra je puna bagova,jednom mi se desilo da sam bio sam u gradu,zna li neko kako to da resim? :smiley:

Izasao je TU ali tebi se ne poklapa Media ID sigurno. Gledaj na ovom sajtu da li su izasli TU-i, posto FSD skida TU-e direktno odatle.

Sajt je sledeci: http://marketplace.jqe360.com/

evo sad mi je skinulo sta da radim sad sa tim fijlom?

Ukoliko si ga skinuo preko FSD-a, onda ga samo aktiviraj pritiskom na โ€œAโ€ dugme, na dzojpedu. Ukoliko si ga skinuo preko kompa,potrebno ti je da ga prebacis preko mreze ili USB-a. USB mora biti formatiran u FAT32 formatu i to mozes obaviti sam ili preko Xbox-a.

ok kopiracu ga preko mreze ali u koji folder u xboxu?

Skini program Content Manager na PC, njega lepo preuzmes, instaliras na PC i posle toga ces sve razumeti, sve pise u programu. Nema potrebe da se bakces sa folderima i slicnim stvarima. Tako sam ja prebacivao sve na Xbox.

Ja stvarno ne znam koji bagovi imaju. Presao sam igricu i evo vec nedelju dana se sprdam po gradu i stvarno ni jedan bag nisam primetio :slight_smile:

Cuj meni znaju nestajat recimo auti s kojima dodjem na neku lokaciju - izadjem van i on nestane , pa mi zna kamera biti โ€œout of rangeโ€ a gotovo se gledamo na metar :woot:

Okej,ja samo kazem da ja nisam imao nikakve bagove