Warriors: Legends of Troy

Igra se odvija u doba kada su vladali Bogovi na celu svemoguceg Zeusa,krhko primirje izmedju dva grada brzo je preraslo u rat,rat koji je poljuljao temelje samog Olimpa.
Dve velike vojske zaratile su se radi zemlje…ali i radi ljubavi jedne devojke.
Igru potpisuju autori koji stoje iza poznatog nam naslova Dynasty Warriors,a koja se vrti izmedju epskog trojanskog rata,kada su se ljudi i bogovi borili rame uz rame.

Platforms:X-Box360,PS3
Publisher:Tecmo KOEI
Developer:KOEI Canada
Genre:Adventure
Release Date:15.3.11
Number of Players:1-4

GAMEPLAY

jel si probao? moj omiljeni zanr :smiley: stavljam danas da se “kupuje” :smiley:

Da, ajmo neke utiske, ja bih je stvarno kupio ako vredi, ne ocekujem neki boom, ali moze da bude sasvim fina igra.

Joj koliko smesno deluje onaj gameplay video :smiley: Ponadao sam se da ima neki offline co-op, ali koliko citam izgleda da je samo sp, mada na wikiju pise co-op.

Pa ima co op ali online. Ovaj off line iliti Hot Seat co op sve manje i manje je zastupljen.

Nisam prijatelju…ja sam je stavio jutros da se “kupuje”:smiley: tako da sam je malo prije "kupio"ali je nisam otpakovao jos mi stoji na "polici"zapakirana u foliji ali neka cudna folija Winrar:D
Nisam ne jos probao trenutno igram Homefront,cim predjem Homefront se bacam na ovu igru,ovako iz ovog vidjenog gamplaya mi se cini da bi mogla biti zanimljiva igra.

ljudi moze li ova igra da radi posto jos nije verifikovana u bazi ABGX-a ? Mislim da je nerezem bezveze ako nemoze da radi .

Nema veze,slobodno je narezi radit ce ti igra bez brige,samo nemoj na Live sa njom ako jos nije verifikovana a sta se igranja offline tice slobodno je narezi i igraj.

jel zna neko da mi kaze kakav je ono update sto ide uz warriors legend of troy ??? tj na sta se odnosi ???

Odnosi se na ovaj zadnji Dash.

Da mora