Warframe

https://youtu.be/BjiljieiOg4

Pa ovo vec imate i na PC-ju, ali igra je meni bezveze. Mislim, kapiram da je ona jos u alfa fazi bila kad su je izbacili, pa nije imala mnogo content-a, vec su postojale 2-3 mape sa istim neprijateljima, verovatno ce kad izadje cela igra biti potpuna, nisam skoro pogledao dokle su stali.

Igra lepo napreduje. Igram je vec mesec i po na PC-u. Ubacili su novog kontenta. Nove warframe-ve, nove nivoe, resurse, bluprintove i par novih oruzija. Klanovi sada mogu da grade svoju bazu (tzv Dojo) skupljajuci resurse i spec resurse. Ima risercha itd itd. Sve u svemu skroz je OK akcija pogotovo u co op-u i kad se skupi tim sa razlicitim warframe-ovima.

Igram je vec par meseci ali ne konstantno jer igra prosto nije dovoljno zanimljiva. Prvo sto se uoci su monotoni nivoi koji se ako se ne varam random generisu i svi lice jedan na drugi, to je definitivno najveca mana igre.Frameovi su zanimljivi i raznovrsni i sama mehanika igre mi se svidja. Ako dev zele da od ovoga bude nesto treba da ubace jos mnogo sadrzaja a ne da se svaka misija svodi na egzekuciju ili sabotazu :frowning:

Pa da, bas sam na to mislio. Mislim, ja sam igrao bas kad je igra izasla i bila tek u alfa fazi, i od tada pa do pre mozda mesec dana kad sam prestao ubacili su bas dosta content-a, sto je za free to play igru takvog studia za pohvalu. Mada mi je sama igra bila zanimljiva jedino kad s nekim igram, ovako kad udjem sa random ljudima nije isto, posto igras protiv botova, a ne protiv ljudi, pa nemas osecaj da je to MMO

Igra li ko? Meni nesto nzm, nisam je igrao. Ali za ovaj klip, svako postovanje:

Opasna je igra postao WF. Toliko sadržaja a ftp, ne može bolje. Probaj svakako.

1 Like

Ja skinuo za ps4 pre nekoliko meseci. Pobedio onu prvu zlocu sto smara na samom pocetku.

Pokusao u jedno 2 navrata dalje da igram, oba puta po nekoliko sati, al nece pa nece. Jednostavno mi se ne svidja posebno.

Nivoi (barem ovi rani na koje sam naisao) izgledaju dosadno, napucavanje je dosadno, misije su dosadne, kretanje (to famozno kretanje) me nije posebno kupilo. Gledao sam svakojake klipove koji sluze da mi objasne u cemu je fama, i jednostavno nece.

Ne znam do cega je. Mozda postane zabavno kad otkljucas malo vise oruzja i warframeova, mozda je zabavnije s misem i tastaturom, mozda nesto trece.

Kome se svidja i ne mrzi ga da pise, nek objasni sta ga vuce da igra dalje. Mene nikako da uhvati, dok me je recimo prvi Destiny obuzimao mesecima.

Isti slučaj i kod mene. 2-3 puta sam pokusavao i bataljivao i potpuno istih razloga kao i ti, sve mi je jednostavno dosadno.