Vratanca

Ne radi mi dugme za otvaranje diska,kako da resim ovaj problem? Radilo je dobro,onda sam otvarao konzolu i sad nece? Jel moram da kupim celu prednju masku ili ne? Ne vidi se nikakvo ostecenje na flat kablu,a radi dugme za paljenje konzole…

GT-I9100 2

Pitanje je sta si radio ti tim otvaranjem pa sad nece…

Jel hoce da se otvori iz dashboarda preko gamepada?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Tako hoce,hteo sam da instaliram forzu,ali mi trazi disk 2,a ja ne mogu da otvorim…

GT-I9100 2

Pa rasturi konzolu i pogledaj sta si zeznuo, nema druge…

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Im’o sam isti problem. Vrata se otvore samo ako ima disk unutra, čim ih zatvorim prazna nema šanse da se otvore. Pokušaj otvoriti kutiju i izvadi drajv. Imaš gomilu video tutorijala. Očisti mehanizam i skini onu gumicu koja se nalazi na sredini na ulazu. Prokuvaj vode i ubaci je unutra 10 minuta da omekša (ili uzmi novu ako imaš). Djeluje kao neka glupost iz Đurinih kućnih čarolija ali vjeruj meni je baš to pomoglo. Valjda ta gumica otvrdne i onda ne pokreće mehanizam ja sam sve čistio i nije vrijedilo dok nisam potopio tu gumicu u vrelu vodu.
Ako ni ovo sve ne pomogne onda stvarno ne znam.

Ma cim je radilo a on je otvaarai verovatno nije lepo vratio eject dugme pa sad ne moze da se stisne kako treba jer on cim otvara na gamepad bez problema nije do gumice, gumica ti je u krajnjem slucaju kad bas cujes da mehanizam radi tj vrti a ne otvaraju se vratanca, ovo je samo klasicno eject dugme…

Kad otvoris pogledaj da li si lepo stavio plastiku za eject dugme a zatim proveri samo dugme na ploci da li lepi naleze plastika na njega…

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2