Vodeno hladjenje slima...?

Posto sam na kompu zamenio vodeno hladjenje,tj uzeo neko drugo,pa sam mislio da ovo staro ugradim u ovu moju kosilicu…:slight_smile:
Pa eto voleo bi i od vas da cujem po neki komentar,mislim da bi to lepo izgledalo…

Stvarno ne vidim potrebu za to, pogotovo sto je slim u pitanju.

Iskreno to bi samo bio seljakluk samo ti još led diode fale :wink:
Slim nema problema sa pregrijavanjem tako da nemaš potrebe za tim modifikacijama :emoticon-0100-smile

Pa sta znam,ja bi to vise zbog izgleda,jer gledao sam nesto po neto vidim da su ljudi radili to,a sigurno bi dobio i na temperaturi,e jedino sto je lose jer konzola ne bi vise bila toliko mobilna…

A vec sam imao u planu neke plave led diode…:slight_smile:

Pa ako ti se svidja kako izgleda i imas para za sve to onda uradi…jedino sto nista neces postici i izgubices na mobilnosti,ja ti ne bi to preporucijo ali tvoj je izbor naravno :wink:

a mobilnost je potrebna zbog…? :slight_smile:

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Au svi protiv niko za…:slight_smile: pa dobro zato vas i jesam pitao da vidim sta vi mislite,zamislio sam neku lepu pricu u glavi kako bi to izgledalo,pa reko da podelim to sa vama,ali ako mislite da ne bi dobio nista sem izgleda i mnogo manje mobilnosti onda ne bi ni radio…

Svaleracije naravno…:slight_smile:

Ja nikada ne idem na letovanje bez boxa xD…pa eto jedan razlog.

Pa gde letujes? u cicevcu kada nemas sta da radis pa ti trebaju igrice:lol:

Hahahaha…NE,letujem u Grckoj svake godine ali cesto se smorim uvece ono ne spava mi se do 2-3 pa pustim box jer je mrka kapa da gledam televiziju na grckom jer ne razumem jednu jedinu rec.
U svakom slucaju moja stvar ne znam sto si me to uopste pitao u temi vodeno hladjenje slima,ako te zanima nesto privatno ubuduce salji PM :wink:

Uvece xbox? Pa valjda uvece alkohol i ribe :D?

Tapatalkin’ w iPhone 4s.

Da alkohol i ribe i to kada sam bio sa porodicom na letovanju…jako tesko mozda bi cale i bio za ali keva…Dakle xbox sam nosio kada sam isao sa roditeljima na more jer ja kada idem sa ortacima nemam pare za Grcku i idem sa matorcima jer mi oni placaju sve pa mogu da se bahanalisem a sa ortacima kada idem to je neka rupa jer se nema kinte,znas ono studentski zivot arapi stisli i ti fazoni,a kada idem sa drustvom onda ide alohol ribe i tako dalje xD xD a malo ste me i smorili sa ovim pitanjima

Ahahaha zezamo se bre Davide, opusteno :slight_smile:

Tapatalkin’ w iPhone 4s.

evo ja te podrzavam,ako vec neznas sta ces sa starim hladjenjem eto ugradi ga iako nevidim poentu zasto bi kada cak i fat konzole imaju sasvim dobro hladjenje a o slim-u da nepricam ali ako se tebi tako svidja sto da ne…

Koja glupost, ako ne znas sta ces sa tim vodenim hladjenjem, prodaj ga… Ja bih ga pre bacio nego kasapio konzolu u koju uopste nema potrebe