Visceral's Battlefield 5 is police-themed, claims report - "exciting new IP" also on the way

Visceral’s rumoured Battlefield game is police-themed, if a report on Polygon is any indication. Somehow I doubt it’ll be a first-person rendition of The Bill, but a man can dream.
News: Visceral’s Battlefield 5 is police-themed, claims report - “exciting new IP” also on the way - Total Xbox.com

Vec? …

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Taman dok izbace BF5 mozda naprave da BF4 radi kako treba.
Toliko sam se razocarao sa BF4 da nije realno. Igra je toliko bagovita i puna problema od prvog dana pustanja.
Serveri im lose rade, igra je preterano zahtevna i lose optimizovana. Treba ti nerealno jaka masina da bi radilo sve kako treba a i onda je moguce da zabada.
Prosle nedelje im nije radio zvuk, pa za vikend je bila fora da kada udjes u igru prvu partiju ti ne radi zvuk pa onda proradi u drugoj i tako…

O Boze! Ovo je stvarno smejurija. Ni BF 4 im ne radi kako treba a oni se vec bacaju na novi deo. EA je ubedljivo najgora gejming kompanija. Stvarno su bez premca. Ne znam samo sto igru rade ovi iz Visceral-a, oni su pravili Dead Space (koja nija bila losa igra), koliko se secam.

Zašto je Criterion radio na NFS? Zašto su otvorili novi studio, samo za NFS da bi ga odmah zatvorili?
Jer je to *****i EA, zaista se nadam da će oni i još jedna dotična gaming kompanija bankrotirati i goreti u paklu, a njihovi razvoni timovi da budu pokupljeni od strane boljih ljudi. EA će sigurno opet dobiti titulu najgore kompanije i ove godine.

Mislim da su titulu “najgore kompanije” osigurali 100% :smiley:

Kod mene sa i5-4670k i GTX760 je igra radila normalno, ali je nekad trebala citava vecnost da ucita. Sa poslednjim apdejtom od 30. januara gde u Release notes pise da je igra optimizovana malo bolje, igra itekako radi dobro. Znaci paljenje je u sekundi, sto ne bi ni smelo da bude drugacije sa ovakvim procesorom…

Battlefield poceo gore od CoD-a. Trebao je EA da bankrotira a ne THQ…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovo je postalo besmisleno, damn you EA!! Šta su ti pare, eeee…

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

Nesme da pukne EA, kako ću posle da igram Fifu :smiley:

Sent from my LT30p using Tapatalk

@MAXS
Ma pod uslovom da u opste ucita onda radi ok. Ali igra puca, inace 31.01. i 01.02. za vikend nije bilo zvuka i tako svako malo nesto. Sto kaze moj drugar koji je kupio kod za 15e “osecam se prevarenim” :smiley: Sta ja da kazem sto sam uzeo Premium, mogu da njacem i vicem sebi magarcino!
Radi meni sada sve na ultra sa 2500K, GTX 780, 16gb Ram, SSD Ali bi sa tom konfiguraciom to moralo mnogo bolje.
@nikola
Igraj PES :smiley: