Video recenzije igara - Video Reviews

Po meni isto osmica al obicna, a kraj mi je fino pao pa najvise zbog toga, bas je sad zavrsih :smiley:

Ha jbga igra je svagdje slabo ocijenjena.Malo sam igrao kod frenda igru i ima svojih momenata no to se sve izbrise kada taj moment prodje i vratite se u konfuznu pricu,losu gp mehanikuā€¦Ja bih joj dao 7

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Nisi ti to igraoā€¦

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4


Sent From: ā€œNeitherworld, Peaceful Pinesā€

Ne razumijem??Pa ovo za mene nije igra iskreno.Ne smujrm nista uciniti ako to nije predvidjeno u igri.Oprostite,ali to nije moj pojam zabave

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Je lā€™ si je igrao ti sam, ne kod frenda ili na sat vremena? Jesi li je igrao nekoliko sati u svom domu, kada se lepo uzivis u pricu? Nisi? Onda ne troluj. Razumem da je komentarisu ljudi koji su je igrali dovoljan broj sati (5 ili vise), pa da kazu da im se igra ne svidja. Ti na osnovu toga sto si je igrao (mozda) dva sata, iznosis neosnovane tvrdnje. I ovo definitivno nije igra koju ces igrati sat vremena kod frenda.

RazumijeÅ” li da ne možeÅ” dati svoju ocjenu igre, kada si je samo igrao kod svoga prijatelja? Pomislit će ljudi da je to onaj isti ā€œprijateljā€ :smiley:

Sent From: ā€œNeitherworld, Peaceful Pinesā€

Ha hebote ok necu vise NISTA da komentiram posto vidim da ne smijem.Igra mi se nije svidjela i jos je ps3 exc pa gdje mi je pamet da komentiram.Tako mi se sad ucini.Dali zato sto je ps3 exc mora znaciti da je vrh,meni se ne svudja,a vama se svidja i to je totalno ok i nista nisam rekao.Pa ono sto sam rekao svi ce vam reci cak i recenzenti poput CVG,IGN,EUROGAMERā€¦Tako da nisam samo ja

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Evo da ti pojasnim, poÅ”to ne razumeÅ”, a opet krećeÅ” da pričaÅ” da je ceo forum protiv tebe:

Ti kako si napisao, zvuči kao da si igrao maksimalno sat-dva, a za ovakvu igru to nije dovoljno, a i to da se momenti briÅ”u zvuči jako čudno, kao da si negde pročitao i samo prekopirao tuđe reči ili izmislio na licu mesta.

Mislim da je to manje-viŔe to

UspoređujeÅ” sebe sa tim recezentima? Svaka častā€¦ Da ti viÅ”e ljudi ne objaÅ”njavaju: PonaÅ”aj se normalno. Bez ā€œtrolovanjaā€. Niko ti nije rekao da ne smijeÅ” komentarisati. KomentariÅ”i, ali ne gluposti.

Sent From: ā€œNeitherworld, Peaceful Pinesā€

Beyond Two Souls Review - Gamespot 9.0

Taj isti recezent je dao za The Last of Us 8.0, vrlo cudan covek :smiley:

Pa ovo za mene nije igra iskreno.

Werta, cuj sto ti covjek kaze na 3:49 [video=youtube_share;mBuEJ5xacso]http://youtu.be/mBuEJ5xacso?t=3m49s[/video]

Presao sam sinoc igru. Da su u nekim trenucima pogodili iz IGN-a da je ovo jednostavno trebalo da bude film a ne igra, hmm u pravu su. Ali ja sam se lepo proveo, udubio u pricu i odusevio se svakim aspektom. Ovo nije jos jedan Heavy Rain, i ishod svakog chaptera je uvek isti. Ima razlike kako doci do tog ishoda ali prica se ne moze promeniti. Sto se tice price, fenomenalna je. Zao mi je sto jos uvek nisu uveli oskara za game performance, da jesu, Ellen Page ga dobija bez ikakvog razmisljanja. Ja nisam ocekivao u ovoj igri da lomim vratove, pljackam banke ili se trkam na traktoru. Ocekivao sam duboku psiholosku dramu i pricu koja ce me drzati od pocetka do kraja. Mozda nije maestralno izvedena tehnicki ali je i dalje fenomalna. Sto sam trazio to sam i dobio, i sad vijam trofeje koje nisam dobio prvi put i tek sad vidim da iako je ishod chaptera isti, ako igras drukcije, to se vidi i u igriā€¦

@Werta

niko ne brani PS3 ekskluzive, barem ne ja. Playstation all stars battle? shit nevidjeni. LBP? za mene slaba cetvorka. Ali sudeci po tvom igranju i utisku, ti si ocekivao nesto drugo za tih sat vremena, i onda si zakljucak izneo baziran na procitanoj recenziji a ne odigranoj igri. Kao upalio si (ako si) igru sat vremena i pomislio ā€œaha, jeste tako je kako kazuā€. Ne ide to tako. Ocigledno nisi igrao Heavy Rain, jer da jesi, spomenuo bi igru barem jednom u tvojih 1400 i kusur postova. Tako da kod mene fore , ishod je isti ,nema razlike, a to mi se se ne svidja, ne piju vodu. To da je daemon, jahalang, padawan noodle rekao, shvatio bi ih. a ovako, neosnovane kritike, iskuliraj. Ili lepo nek ti drugar pozajmi PS3, odigraj igru od pocetka do kraja, kakva god da ti bila i onda komentarisi.

I ako se neko ne slaze s tobom i obrazlozi zasto se ne slaze, ne moras odmah da glumis neshvacenu zrtvu. Ovo nije Farma, ovo je forum #dealwithit

Ovo se trenutno igra. Ko svari kontrole, imace priliku da uziva u dobroj prici i atmosferi koju igra pruza. Postoji i PC verzija sa nesto preciznijim kontrolama, ali igra je prvobitno pravljena za WII. Igra nije za svakog, a ljubitelji Silent Hill-a i Fatal Frame-a svakako treba da probaju.

Batman: Arkham Origins Review - IGN

I gametrailersov :slight_smile: Batman: Arkham Origins Review | GameTrailers

i gamespot-ov

Battlefield 4 review ā€¢ Reviews ā€¢ PlayStation 4 ā€¢ Eurogamer.net

AC IV Review

Ovaj reviewer kao da je zombi, nigde entuzijazma, nista. Inace, igra izgleda ocajno na current gen-u, igrao sam je nekih tri sata i stvarno lose izgleda. Screen-tearing je svuda, sve je mrljavo nekako, bas lose izgleda.