Verzija dashboard-a i pitanje u vezi update-a konzole

Ljudi, zurim pa ne mogu da trazim da li je bilo ovo pitanje vec. Elem, da li mi mozete reci kako da vidim koji mi je dashboard na konzoli xbox 360 i od kog dasha mogu da updajtujem konzolu da bi mogao posle da je cipujem tj, RGH- ujem. xD I da, da li posle svakog update dasha, konzola vise ne cita pirate?

5 sekundi posla na googlu: How to check Xbox 360 dashboard version. - YouTube
RGH moze na svakom dashu.
Zavisi kako updateujes RGH. Ako skines oficijalni MS dash i spucas ga preko starog onda vise nece da vidi RGH. Ako updateujes kako treba, citace.
A ako imas samo flesovan dvd drive, mislim da je zadnji koji vraca fles drajva na stock je 14xxx dash.

ako ces vec da radis rgh, onda samo posalji konzolu I majstor ce sam to da sredi… Ako uradis rgh, nije ti potreban LT…

Haha, ma vise verujem vama. :smiley: A sad mi reci kako da ga update, a da cita sve, msm pirate?

Ne radi mi se jos rgh, konzola mi je fat LT-3.0, pa hocu da rezem samo, nekako mi lakse. xD

Ako nemas lt 3.0 ili nece da citation novije igre uradi sledece:
Spakuj konzolu u kutiju I posalji Mirku ili Studiju I onion ce da flesuju konzolu… Sto se tice rezanja igara, moras da kupis novi rezac…

Stara legenda kaze da nezamislivo blago ceka onog ko aktivira stari mehanizam zvan “Search”. Mnogi su pokusavali, ali malo ko je uspeo. I tako prastari mudri tekstovi koji nude soluciju bivaju zaboravljeni. Ozbiljno sada, na ta tvoja pitanja je odgovereno 1000 i vise puta. Koristi search, dobices brze odgovor i bice nama lakse.

Upozoravam te da ne otvaras teme na koje vec postoje odgovori. Progledao sam ti kroz prste prosli put, ovaj put stvarno ne mogu. Koristi search opciju, lepo sam ti rekao. I procitaj pravila jos jednom, najiskrenije ti savetujem.

http://www.xboxrepublika.com/info/2541-xboxrepublika-com-pravila-sajta-i-foruma.html

I ubuduce, da znas, naziv teme mora biti takav da se zna u cemu je problem a ne da stavis neki generican naziv jer se takve teme odmah brisu. Promenio sam ja naziv ovaj put. Inace, tema ide pod lock, dobio si odgovore, iako vec postoje odgovori na forumu za tvoja pitanja.