Vaši Youtube Kanali - klipovi

Novo kolo, nova sreca a para nikad veca… i smeca… na Junkyard-u…

PS: Part 2 stize kasnije u toku dana.

Drugi deo sa Junkyard-a

Kratak test HD PVR gaming edition. Azzazzel i Vlada isprobavaju novu mapu u Survival…

Zapoceo sam Last of Us walkthrough na mom kanalu pa svratitie i uzivajte jer igra je zaista…

Lep kanal imas tu, steta na malom broju pregleda, ima desetogodisnjih budala koje jedva recenicu sastave a dobiju po 500 pregleda >.< Ali je jako tesko reklamirati, barem iz mog iskustva, prednost imaju oni sa velikim facebook stranicama koji obicno ne dozvoljavaju nikome drugom da rade reklamu. “Advertise like a shameless whore” - Jessecox :slight_smile:

Inace, ovo je moj kanal: TheCyberProlz - YouTube :smiley:

Uvek postoji placanje za reklamu. Ne znam sta podrzumevas pod “velike facebook stranice”.

Da li se plasite mraka i senki koje zive u njemu? Da li se plasite svetla koje titra i momenta kada ono nestane? Da li se plasite mesta izmedju jave i sna koje spaja realnost i snove? Ako ne znate odgovor… Pridruzite mi se u novoj seriji na FskpZ kanalu.

Svratitie na moj kanal i uzivajte u jos jednoj sjajnoj seriji.

PS: Nek se spremi drustvo za Gearse i dugacke walkthroughove.

Odlican kanal :slight_smile: dobio si Sub od mene :smiley:

Hej drustvo nema spavanja. Locusi ne lade… tojash :slight_smile: Nova serija na FskpZ kanalu. Gears of War: Raam’s Shadow.

Staring: Milan 89SD, Dzudzi77 i Vljac (od trece epizode)

Vidimo se na FskpZ kanalu i podrzite rad istog. Thx!

Ovo je posebna epizoda jer se u jednom momentu, na maestralan nacin publici predstavlja i gospodin Vljac. Uzivajte i podrzite FskpZ kanal. Hvala.

Koliki ti je average i max bitrate? Klipovi ti odlično izgledaju, bolje nego kod nekih popularnih youtubera.

Radim static bit rate. Oko 8-9. Max je 14. Stvar je pronaci dobar export setting.

Baš te zato i pitam, klipovi ti prelepo izgledaju :slight_smile:
Ja ako ne koristim megui radim direktno iz sony vegasa, stavim sony avc h264 mp4, average bitrate 4k max 9-12 i stavim ga da pomoću gpu renderuje. Mada sve mislim da ima neka fora kako sve to YT renderuje, jer kad skidam od njih klipove kvalitet je odličan a veličina za 1/3-1/2 manje od mojih klipova.

Da nakon aplouda YT ti svakako procesuje video. Nikad aploudovan video nece imati kvalitet tek exportovanog klipa na tvom hardu. Bas iz tog razlog smatram da je 1080p za sada nepotreban za YT i 720p radi i vise nego odlicno.

Poslednja epizoda GoW3: Raam’s Shadow.

Drustvo nova serija na FskpZ kanalu Outlast PC play.

PS: Upravo se aplouduje prva epizoda Grand Theft Auto V

E nije los ovaj FskpZ kanal :smiley:

Svaka cast Vlado samo nastavi

-Bio sam oduševljen prvim dijelom igre, a Trailer nadolazećeg drugog dijela me potaknuo da ga i prevedem na “naški” jezik :slight_smile:

-Predstavljam Vam svoj prvi YouTube video, “Lords Of Shadow 2 - Story Trailer (prevedeno)”:

(u tagovima sam stavio i “XBR”, da nas malo promovišem hehehe)

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

@Lordish

Bacio sam ti like i subscribe. :slight_smile:

Evo jednog starog, ujedno i jedinog vlastitog klipa sa YT,točnije od frenda al sam ja uploadao xD… Topovski udar+plin…2009/2010 must see! - YouTube …+40 000 pogleda :cool: